Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
16°C
2°C
JUTRI
16°C
3°C
1982

ITALIJANŠČINA V PGD PREKOPA-ČEPLJE-STOPNIK

Če ste v petek, 18. junija 2021, slišali pionirje PGD Prekopa-Čeplje-Stopnik govoriti italijansko, niste slišali narobe. V društvu smo namreč gostili učiteljico italijanščine Matejo Ropas, ki vodi svojo jezikovno šolo "Čebljanje". Gospa Mateja nas je naučila šteti, peti pesmico Baby Shark v italijanščini, se igrati skrivalnice ob italijanskih besedah in še in še.

Kot se spodobi, smo druženje zaključili z italijansko specialiteto  pico. Spekel nam jo je naš predsednik Robi in bila je več kot odlična. Zopet smo se naučili veliko novega, najbolj pomembno pa je, da smo se lahko družili in zabavali.

Mladinska sekcija PGD Prekopa-Čeplje-Stopnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi