Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
12°C
JUTRI
30°C
14°C
Oceni objavo

Folklorno društvo Vransko in TV Celje

Zadnjo februarsko nedeljo je bilo Folklorno društvo povabljeno na TV Celje v oddajo »V nedeljo pod lipo« z voditeljico Polonco Marzel. To je oddaja, v kateri gostijo ljudske godce, folklorne skupine, pevske zbore in razne ansamble. In tako smo spet, po kar nekaj letih, nastopali v tej nedeljski oddaji.

Čeprav je oder v studiu manjši, kot smo ga vajeni doma, smo se vseeno počutili zelo domače, saj je za sprostitev in razvedrilo poskrbela vedno nasmejana Polonca Marzel, voditeljica z dolgoletnimi izkušnjami.

V uro in pol dolgi oddaji smo poleg ostalih gostov na kratko predstavili društvo, kostume in odplesali splet štajerskih plesov.

Povabilu na oddajo smo se z veseljem odzvali, saj je to priložnost, da se predstavimo širši celjski okolici in v naše vrste povabimo nove člane, ki imajo veselje do plesa in petja ali pa si preprosto želijo dobre družbe.

Folklorno društvo Vransko

Oglejte si tudi