Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
26°C
5°C
PET.
31°C
10°C

Zahvala gasilcem, sosedom, prijateljem in vsem, ki ste pomagali

Ko te zadane nesreča, kot je ogenj, ki zajame tvoj dom, se šele zaveš, kako pomembna je pomoč in človeška solidarnost. Prav to smo občutili v ponedeljek, 28. 3. 2022, ko je bil za nas žalosten dan, ki si ga bomo zapomnili za vedno, saj je požar zajel naše gospodarsko poslopje in se razširil tudi na bližnji gozd. Gasilci so se dva dni spopadali z eno izmed najzahtevnejših intervencij, reševanjem stanovanjskih hiš in gašenjem zahtevnih gozdnih površin z enim samim ciljem, da se požar pogasi.

Iskreno se zahvaljujemo za hitro pomoč, izredno organiziranost in požrtvovalnost gasilcev PGD Frankolovo ter ostalih sosednjih gasilskih društev iz Nove Cerkve, Socke, Dobrne, Vojnika, Lemberga, Zreč, Stranic, Vitanja. Prav tako se zahvaljujemo vsem sosedom, prijateljem in vsem, ki ste nam nesebično pomagali pri odpravljanju posledic požara. Hvala tudi vsem drugim, ki nam pomagate in skrbite za našo živino na svojih kmetijah (hvala vam Marki, Podpečani, Šibanci, Šimeki) in vsem dobrim ljudem, ki ste nam darovali seno, stroje, denar, pomagate pri gradnji novega poslopja …  Brez vaše srčnosti, vztrajnosti in pomoči bi težko zmogli sami.

Še enkrat ISKRENO HVALA vsem.

Družina Fijavž iz Lipe pri Frankolovem

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi