Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, nastale bodo posamezne vročinske nevihte. Ponekod bo pihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 31, na Primorskem do 33 °C.
14°C | 31°C
nedelja, 19.08.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 20.08.2018
14°C | 32°C
torek, 21.08.2018
15°C | 32°C
sreda, 22.08.2018
14°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 18.8.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Volilna skupščina Strelskega društva bratov ......


DRUŠTVA

| |
23.03.2017      19:52
A A

Volilna skupščina Strelskega društva bratov Dobrotinškov Vojnik Franc Lebič je predstavil delo društva in program za 2017.
Franc Lebič je predstavil delo društva in program za 2017.
Deli:

V ponedeljek, 20. marca 2017, smo se člani strelskega društva zbrali v sejni sobi društva upokojencev Vojnik (ki so nam jo velikodušno brezplačno odstopili) na volilni skupščini po štirih letih. Prisotnih je bilo več kot polovica članov, tako da smo bili sklepčni in je bilo naše glasovanje legitimno. Na volilno skupščino smo povabili g. Braneta Petreta, župana Občine Vojnik, go. Lidijo Eler Jazbinšek, predsednico Sveta Krajevne skupnosti Vojnik, g. Marjana Kajzbo, predsednika DU Vojnik, in poveljnika PGD Vojnik, g. Adolfa Janca.

Po predsednikovem uvodnem govoru so sledila poročila predsednika in blagajnika, načrt dela za leto 2017, finančni načrt in razprava o teh temah. Glavna tema je bila vsekakor izvolitev novega vodstva društva. Za predsednika so člani potrdili mandat staremu predsedniku za nadaljnja štiri leta. Zahvaljujem se jim za zaupanje, podporo in sodelovanje pri delu v društvu.

Imenovali in potrdili smo upravni odbor:

-          Matjaž Žgajner – podpredsednik društva,

-          Branko Brežnik – tehnični vodja strelišča,

-          Janez Vidmar – blagajnik in računovodja,

-          Jernej Obad – odgovorni za prevoze in streljanje z malokalibrsko puško,

-          Janez Pintar – član.

 

Imenovali in z glasovanjem smo potrdili še disciplinsko razsodišče, in sicer:

-                  Franc Kuzman – predsednik,

-                  Šandor Patkanj – član.

 

V pozdravnih nagovorih gostov smo slišali veliko pohvalnih in spodbudnih besed in besed podpore našemu delovanju. Zahvaljujemo se vsem in vsakemu posebej. Trudili se bomo, da bomo dostojno predstavljali svojo občino, ki nam stoji ob strani, kajti z njeno pomočjo in s pomočjo krajevne skupnosti nam uspe marsikaj. Rezultati se izboljšujejo, društveno medsebojno razumevanje in druženje je na zavidljivi ravni, tako da naše disciplinsko razsodišče nima dela. Namen društva je druženje in doseganje čim boljših rezultatov, kar vidimo že v imenu, saj se bomo še naprej trudili ohranjati spomin na brate Dobrotinšek, ki so bili ustanovni člani takratne Strelske družine Vojnik.

 

Tekst: Franc Lebič, novi-stari predsednik SD bratov Dobrotinškov Vojnik

Foto: Lea Sreš

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 119
Izšla: 21.06.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Avgust 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.08.201 | Šport
Pohod na Košutico
23.08.201 | Tečaji in delavnice
Otroške igrarije v Knjižnici Vojnik
26.08.201 | Ostalo
Poletni kramarski sejem
18.08.201 | Šport
Pohod na Košutico
23.08.201 | Tečaji in delavnice
Otroške igrarije v Knjižnici Vojnik
24.08.2018 | Tečaji in delavnice
Kreativna delavnica za mlade - izdelava ovitkov za zvezke
26.08.201 | Ostalo
Poletni kramarski sejem

Bodite prvi pri oddaji mnenja.