Logo MojaObčina.si
JUTRI
9°C
-3°C
NED.
4°C
-6°C

Tradicionalni slovenski zajtrk v Vrtcu Mavrica

Letošnji tradicionalni slovenski zajtrk je bil po pravilniku o izvajanju projekta "Tradicionalni slovenski zajtrk" v vrtcih in osnovnih šolah po Sloveniji v petek, 18. novembra 2022. Vsak tretji petek v novembru je Dan slovenske hrane in tako za tradicionalni slovenski zajtrk po pravilniku poskrbimo na ta dan. 

Iz Čebelarskega društva Vojnik, ki je doniralo med, sta predsednik Peter Babnik in čebelarski mojster Jernej Andrej obiskala Vrtec Mavrica v Vojniku. Skupaj so zajtrkovali slovenski med, maslo in pili mleko. Otrokom sta predstavila delo čebelic, ogledali so si kratek čebelarski filmček. Otroci so bili ob dobrem zajtrku veseli in razigrani, hkrati pa navdušeni nad obiskom obeh čebelarskih mojstrov.

Tekst: Martin Goleš

Foto: Peter Babnik

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi