Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
27°C
9°C
JUTRI
29°C
11°C
Deli
8467

Točka vseživljenjskega učenja Vojnik in društvo Most mladih

Ste vedeli, da v Vojniku deluje točka vse življenjskega učenja?

V okviru točke vseživljenjskega učenja in pod okriljem Ljudske univerze Celje bo društvo Most mladih, pod vodstvom predsednice Simone Matko Počivalšek, v spomladanskem času 2018 organiziralo naslednje programe:

brezplačni 60-urni začetni tečaj nemščine in brezplačne delavnice za starše. Tečaj nemščine je namenjen vsem starostnim skupinam, prednost imajo udeleženci, ki so stari nad 45 let in so zaposleni. Na razpolago je 15 mest, zato ne odlašajte s prijavami. Tečaj bo potekal dvakrat tedensko v popoldanskem času v prostorih Kulturnega doma Vojnik.

 

Delavnice za starše bodo potekale v okviru dveh srečanj v popoldanskem času na temo izražanje in obvladovanje čustev pri predšolskem otroku ter postavljanje zdravih meja in vpliv partnerstva na starševstvo prav tako pri predšolskem otroku.

 

Število mest je omejeno, zato ne odlašajte s prijavo.

 

Prijave zbiramo preko elektronskega naslova društva (most.mladih@gmail.com) ali po telefonu po 16. uri (031 878 547, Simona). Termini izvajanja delavnic bodo objavljeni na spletni strani društva.

 

Pridružite se nam, poučno bo.

 

Tekst: Simona Matko Počivalšek

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi