Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
-2°C
-4°C
ČE.
2°C
-4°C
Deli
1207

Stara plastenka za novo življenje

Večina tekočih snovi je v današnjem času shranjena v plastenkah, ki pa največkrat po uporabi postanejo nadležen odpadek in s tem obremenitev za okolje ter človeka.

 

V vseslovenskem okoljsko humanitarnem projektu, v katerega se je vključila tudi OŠ Vojnik, bodo zbrane plastenke omogočile novo življenje. Z zbranim denarjem od prodanih plastenk bo omogočen nakup tople posteljice za novorojenčke.

 

K akciji, ki poteka do 21. 4. 2017 vljudno vabimo vse, ki imate odvečne plastenke. Lahko jih odložite v zabojnik, ki stoji na parkirišču pred vhodom v OŠ Vojnik. Plastenke z oznako PET naj bodo izpraznjene, čim bolj stisnjene ter zaprte s pokrovčkom.

 

Vljudno vabljeni k sodelovanju.

 

Lidija Eler Jazbinšek

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!