Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
11°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 16h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja, predvsem z močnejšimi sunki vetra in nalivi.
16°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tradicionalni turnir v malem nogometu ......


ŠPORT

| |
25.08.2013      21:29
A A

Tradicionalni turnir v malem nogometu Športnega društva Bovše


Kljub temu da je organizacijski odbor Športnega društva Bovše še zgodaj zjutraj razmišljal o odpovedi turnirja zaradi padavin, se je nebo nad Razgorjem in Bovšami zjasnilo in naredil se je krasen dan.


Zmagovalci turnirja ekipa Marija Dobje
Zmagovalci turnirja ekipa Marija Dobje
Deli:

Sonce jo do 12. ure že dodobra posušilo travnato igrišče, potem ko se je vse skupaj začelo z nastopom štirih prijavljenih ekip Razgor – City bar, Gradišče pri Vojniku, Old bojsi in Marija Dobje.

Nogometni turnir je bil zelo napet, kar bi nedvomno potrdil tudi sodnik Peter Jošt. V vročem finalu sta se v hudem boju za zlati pokal borili ekipi Marija Dobja in Gradišče. Izid? Zmagovalci: ekipa Marija Dobje.

Medtem pa sta si ekipi Old boysi in Razgor City bar razdelili 3. in 4 mesto.

 

Vsi sodelujoči na turnirju v malem nogometu so prejeli pokale, lepe nagrade in čestitke predsednika Športnega društva Bovše Dejana Lisca. Nagradili pa so tudi strelca največjega števila zadetkov turnirja, in sicer Vilija Ofentavška.

 

V nadaljevanju popoldneva je sledilo streljanje prostih strelov, ki sta jih uspešno obranila Matej Leber in Vincenc Lapuh ml., vratarja sta bila na koncu tudi zmagovalca.

 

Ob 20. uri se je dogajanje preselilo k »staremu bukovemu« štoru, kjer so se lahko vsi obiskovalci preizkusili v zabijanju žebljev. Po sistemu Julija Cezarja - Prišel, videl, zmagal - je 1. nagrado za v enem zamahu zabitem žeblju domov odnesel Janez Rančan.

 

Vsekakor je bilo sobotno popoldne pestro za vse obiskovalce, tako športno kot tudi kulinarično, saj so se ti lahko okrepčali z golažem, ki ga je skuhal Martin Jošt, za naše najmlajše obiskovalce pa je poskrbela krajanka Bovš Katja Žvikart, ki je otroke razveselila z napihljivim gradom.   

 

Ob tej priložnosti gredo velike zahvale Pivovarni Laško in Ireni Golouh, Viliju Šumru za pokale, Gregorju Košenini, Piceriji Limbo in Pavlu Vertačniku ter vsem, ki ste omogočili, da smo se imeli ta dan izvrstno!

 

Za Športno društvo Bovše zapisala Petra Pehar Žgajner
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe
30.06.2017 | Ostalo
ULICA ŽALOSTNIH OBRAZOV
02.07.2017 | Kultura
SOCKA POJE, PLEŠE IN IGRA
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe
30.06.2017 | Ostalo
ULICA ŽALOSTNIH OBRAZOV
02.07.2017 | Kultura
SOCKA POJE, PLEŠE IN IGRA
03.07. - 07.07.2017 | Šport
TEČAJI TENISA ZA OTROKE V ČASU ŠOLSKIH POČITNIC
04.07.2017 | Ostalo
Delavnica "Poslikajmo in zasadimo si cvetlične lončke"

Bodite prvi pri oddaji mnenja.