Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno, občasno bodo nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
16°C | 26°C
petek, 30.06.2017
13°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
12°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pevci s Frankolovega v Planici


ŠPORT

| |
29.03.2016      8:58
A A

Pevci s Frankolovega v Planici


Planica in člani Prosvetnega društva Anton Bezenšek smo že nekaj let tesno povezani, saj tradicionalno vsako pomlad odhajamo na zaključek svetovnega pokala v smučarskih poletih.


Frankolovski pevci v dolini pod Poncami
Frankolovski pevci v dolini pod Poncami
Deli:

Seveda je bil letos za obisk še prav poseben razlog, saj so naši tekmovalci vso sezono nizali uspehe, ki so jih z odličnimi uvrstitvami okronali prav v Planici in tega zagotovo ne bi hoteli zamuditi. Že zgodaj zjutraj smo se, opremljeni s slovenskimi zastavami in z drugimi navijaškimi pripomočki ter s polnim prtljažnikom dobrot, odpravili na pot. K odličnemu razpoloženju je pripomoglo sončno in toplo vreme, ki nas je spremljalo ves dan. V Planici smo se pridružili množici navijačev iz cele Slovenije in z glasnim spodbujanjem pripomogli, da so naši skakalci tudi ta dan dosegli izvrstne rezultate. Sicer smo se na poti proti domu zaradi množice vozil komaj prebili iz doline pod Poncami, vendar to ni zmotilo naše vesele družbe, ki je čudoviti dan, poln lepih vtisov, zaključila v znani gostilni na Trojanah. In seveda, prihodnje leto gremo zopet navijat za naše v Planico!

 

Elči Gregorc
Foto: Dolfi Jakop
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.