Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo jasno, pihal bo veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 °C.
5°C | 26°C
nedelja, 22.04.2018
9°C | 28°C
ponedeljek, 23.04.2018
10°C | 28°C
torek, 24.04.2018
12°C | 24°C
sreda, 25.04.2018
8°C | 25°C
Opozorila
Sobota, 21.4.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prve Frankolovske ovire


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
20.06.2017      19:33
A A

Prve Frankolovske ovire


Prvo junijsko soboto, 3. 6. 2017, si bomo udeleženci Frankolovskih ovir zelo dobro zapomnili. Zabavali smo se na razgibanem poligonu, ki je bil postavljen po parku pri graščini Frankolovo. Ovire so pokazale, kdo ima hitre noge, mirno roko, se ne boji blata, zna drseti in še kaj.


Športno obarvana zabava je bila enkratna
Športno obarvana zabava je bila enkratna
Deli:

V prvem teku smo progo premagovali po skupinah, kjer smo si medsebojno pomagali, saj je morala vsaka skupina skupaj priti skozi cilj. V drugem teku pa smo merili čas posameznikom. Udeleženci so se najbolj veselili zadnje ovire, saj so se lahko na njej osvežili, kar pa je ob tako vročem in sončnem dnevu ter ob dejavnem preživljanju prostega časa tudi zelo prijalo. Po končani prireditvi smo se vsi strinjali, da moramo poskrbeti za izvedbo in udeležbo še na drugih Frankolovskih ovirah, saj je bila športno obarvana zabava res enkratna. Za izvedbo Zdrav življenjski slog je poskrbela OŠ Antona Bezenšeka Frankolovo.

Tekst: Tina Lončarevič
Foto: Zoran Borovšak

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 118
Izšla: 01.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.