Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
15°C
-5°C
SRE.
12°C
-4°C

Zahvala za pomoč

V prvih dneh novega leta je našo družino prizadela nesreča, ko so nam ognjeni zublji uničili gospodarsko poslopje. Brez hitre intervencije gasilcev PGD Frankolovo in sosednjih društev, ki so se spopadli z ognjem, in sosedov, ki so se nemudoma odzvali in pomagali pri reševanju premoženja, bi nastala še večja škoda. V dneh po požaru je pomoč v obliki pridnih rok, materiala in denarja prihajala z vseh strani. Z besedami ne znamo opisati hvaležnosti do vseh, ki ste pripomogli k obnovi objekta, zlasti pa gasilci, sosedje, sovaščani Lipe in Dola, ostali Frankolovčani, Občina Vojnik, Karitas Frankolovo, Krajevna skupnost Frankolovo, naši sorodniki in prijatelji. V slabem mesecu nam je s skupnimi močmi in dobro voljo uspelo "marof"  spet spraviti pod streho. Ne nazadnje nam je postreglo še toplo januarsko vreme.

 

Kljub tej težki izkušnji nam je toplo pri srcu zaradi spoznanja, da v nesreči nismo ostali sami. Upamo in želimo, da se nihče ne bi nikoli znašel v podobnem položaju. Če pa nesreča vendarle pride, ima pripravljenost za pomoč in občutek, da je nekomu mar za sočloveka, neprecenljivo vrednost. Zato iskrena hvala vsem za kakršno koli nesebično pomoč!

 

Družina Edija in Jožice Skaza iz Lipe, Frankolovo

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!