Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
4°C | 16°C
sreda, 24.09.2018
13°C | 18°C
četrtek, 26.09.2018
0°C | 16°C
petek, 27.09.2018
1°C | 22°C
sobota, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Zahvala za pomoč


SOSED SOSEDU, NARAVNE NESREČE

| |
13.04.2018      18:53
A A

Zahvala za pomočDeli:

V prvih dneh novega leta je našo družino prizadela nesreča, ko so nam ognjeni zublji uničili gospodarsko poslopje. Brez hitre intervencije gasilcev PGD Frankolovo in sosednjih društev, ki so se spopadli z ognjem, in sosedov, ki so se nemudoma odzvali in pomagali pri reševanju premoženja, bi nastala še večja škoda. V dneh po požaru je pomoč v obliki pridnih rok, materiala in denarja prihajala z vseh strani. Z besedami ne znamo opisati hvaležnosti do vseh, ki ste pripomogli k obnovi objekta, zlasti pa gasilci, sosedje, sovaščani Lipe in Dola, ostali Frankolovčani, Občina Vojnik, Karitas Frankolovo, Krajevna skupnost Frankolovo, naši sorodniki in prijatelji. V slabem mesecu nam je s skupnimi močmi in dobro voljo uspelo "marof"  spet spraviti pod streho. Ne nazadnje nam je postreglo še toplo januarsko vreme.

 

Kljub tej težki izkušnji nam je toplo pri srcu zaradi spoznanja, da v nesreči nismo ostali sami. Upamo in želimo, da se nihče ne bi nikoli znašel v podobnem položaju. Če pa nesreča vendarle pride, ima pripravljenost za pomoč in občutek, da je nekomu mar za sočloveka, neprecenljivo vrednost. Zato iskrena hvala vsem za kakršno koli nesebično pomoč!

 

Družina Edija in Jožice Skaza iz Lipe, Frankolovo

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 120
Izšla: 21.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.