Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
27°C
17°C
JUTRI
24°C
16°C
8467

Dobrodošli v šoli!

Drage učenke in učenci!


Počitnic je konec in znova so se odprla vrata šole. Za nekatere prvič in ste vstopili z velikimi pričakovanji in željami, drugi ste spet v družbi prijateljev in sošolcev, za nekatere pa se je začelo samo še eno dolgo šolsko leto. Prav vsem polagam na srce – vsako leto ste modrejši in modrost je kot drevo, ki raste v srcu, in z vztrajnostjo in potrpežljivostjo vedno zacveti in obrodi. Ob letu vselej poberite sadove – okusni in sladki so.

 

Želim vam prijeten začetek šolskega leta in uspešno leto.

Marjana Šoš,
ravnateljica OŠ Antona Bezenška Frankolovo

***


Drage učenke in učenci!


Pred nami je novo šolsko leto. Leto novih doživetij, novih priložnosti in tudi novih nalog. Skupaj z vami bomo iskali poti in priložnosti, da bo leto čim uspešnejše. Uspeh, sreča in zadovoljstvo so vedno tesno povezani z delom. Zato je pomembno, da nove naloge, ki so pred vami, sprejmete odgovorno in jih poskušate po svojih najboljših močeh vedno dobro opraviti. Tega namesto vas ne morejo opraviti starši ali učitelji. Učenje je vaša naloga, ki jo zmorete, če si to želite in si postavite jasne cilje. Pri tem boste imeli našo pomoč in oporo.

 

Verjemite vase in pogumno stopite v novo šolsko leto.

Olga Kovač,
ravnateljica OŠ Vojnik s sodelavci

Foto: Matjaž Jambriško

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi