Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

delno oblačno
Ponoči bo dež večinoma ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem okoli 15 °C.
9°C | 25°C
torek, 24.09.2018
9°C | 20°C
sreda, 25.09.2018
2°C | 16°C
četrtek, 26.09.2018
0°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Saška Nerat viceprvakinja na državnem ......


NOVICE

| |
12.04.2018      13:29
A A

Saška Nerat viceprvakinja na državnem prvenstvu veteranov


V soboto, 4. aprila 2018, je potekalo državno prvenstvo veteranov v streljanju z zračnim orožjem v Ljubljani, ki so se ga udeležili tudi naši strelci. Najuspešnejša je bila članica Saška Nerat, saj je osvojila 2. mesto v kategoriji veteranke nad 40 do 50 let, kar je čudovit uspeh, še posebej zaradi našega malce skeptičnega pristopa, saj smo letos prvič v zadnjih letih sodelovali na državni ravni.


Rajmond Debevec predaja medaljo naši Saški.
Rajmond Debevec predaja medaljo naši Saški.
Deli:

Moški del je bil malo manj uspešen, ampak izkušnja je bila čudovita in drugo leto nas gre na tekmovanje več. Saški iskreno čestitamo in se zahvaljujemo njeni družini, ki jo pri strelstvu podpira. Že v mladosti je pri rosnih 14 letih kot mladinka strelske družine Celje osvojila 4. mesto v Jugoslaviji in je tudi lastnica naziva "mojstrica streljanja" in ima še cel kup priznanj in medalj. Rečemo lahko, da nam je v ponos in spodbudo, da tudi mi poprimemo na treningih. Kar tako naprej.


Čestitamo tudi moškemu delu ekipe za trud in požrtvovalnost, verjamemo, da bodo rezultati naslednje leto še boljši. Hkrati vas vabimo, da se včlanite v društvo; vabljeni ob ponedeljkih od 18.00 do 19.30.

Tekst: Franc Lebič
Foto: Dušan Ravnikar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV
STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV
KERŠOVA 8,STRELIŠČE: CELJSKA C. 19a
Tel:041 844 400
Ogledalo
Številka: 120
Izšla: 21.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.