Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
12°C
JUTRI
30°C
14°C
Oceni objavo

Obvestilo za organizatorje dogodkov

Spoštovani.

Obveščamo vas, da je rok za oddajo datumov prireditev in ostalih dogodkov, v času od 27. junija 2024 do 10. oktobra 2024, ki bodo objavljeni v Ogledalu št. 146 (Rubrika kažipot dogodkov), do ponedeljka, 27. maja 2024. Ogledalo št. 146 bo izšlo v četrtek, 27. junija 2024.

Vsi tisti, kateri imate možnost oziroma dostop do spletnega mesta mojaobcina.si vas prosimo, da prireditve in ostale dogodke naložite sami, ostali pa jih lahko sporočite na e-naslov: ogledalo@vojnik.si, nives.kotnik@vojnik.si (Nives Kotnik) ali vojnik.ogledalo@gmail.com (Lea Sreš) z vsemi naslednjimi podatki:
- naslov dogodka,
- čas in trajanje,
- lokacija,
- vrsta dogodka,
- kratek opis dogodka,
- vstop – plačljiv, dobrodelen, brezplačen, prostovoljni prispevki,
- organizator dogodka in kontaktni podatki.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Nives Kotnik
Občina Vojnik
Keršova ulica 8, Vojnik

031 750 813

 

Oglejte si tudi