Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
27°C
9°C
JUTRI
29°C
11°C
Deli
4772

Obdaritev novorojenčkov

V občini Vojnik že nekaj let poteka obdaritev novorojenčkov. Gre za enkratno denarno pomoč staršem ob rojstvu otroka. Do pomoči so upravičeni otroci, ki imajo stalno bivališče v občini Vojnik, skupaj s starši oziroma skupaj z enim od staršev. Trenutno pomoč, po sklepu Občinskega sveta z dne 20. 12. 2006, znaša 140,00 EUR.

 

Vse, kar morate storiti, je, da v štirih mesecih od otrokovega rojstva vložite pisne vloge na Občini Vojnik za dodelitev enkratne denarne pomoči za novorojence. Vloge lahko dobite v sprejemni pisarni na Občini Vojnik ali na uradni spletni strani občine, ki se glasi http://www.vojnik.si.

 

S tem želimo srečnim družinam izkazati skromno pozornost, saj se veselimo vsakega novega občana.

 

Tekst: Urška Mužar

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi