Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
-1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
4°C | 21°C
sobota, 29.09.2018
8°C | 18°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Strategija za mlade med 2017 in 2022 – ......


OBČINSKE

| |
31.01.2017      8:25
A A

Strategija za mlade med 2017 in 2022 – okrogla miza


Občina Vojnik je s pomočjo OŠ Vojnik organizirala okroglo mizo za mlade z namenom spodbujanja aktivne participacije mladih pri sodelovanju Strategije za mlade za obdobje 2017 do 2022.


Deli:
Namen Strategije za mlade je dolgoročni razvoj mladinske politike in povezovanja mladih z lokalno skupnostjo. S tem Občina Vojnik želi vzpostaviti celovito mladinsko politiko na področju življenja in dela mladih. Druženje je potekalo v sproščenem vzdušju in z željo razviti dobro in pristno komunikacijo med mladimi in Občino.

Dogodka se je udeležilo več kot 20 mladih, ki so pokazali velik interes za spremembe v Občini Vojnik. Ključno je bilo, da so mladi vzbudili zanimanje za tovrstne teme, podali svoje predloge in izrazili svoja izhodišča za pogovor. S tem je Občina pridobila veliko novih predlogov in argumentov za novosti na področju mladih. Želje mladih so oživitev mladinskih organizacij ter ustanovitev mladinskega centra, saj bi se tako mladi bolje povezali med seboj in imeli svoj prostor za druženje. Strategija za mlade je dokument, ki bo začrtal smernice na področju mladinske politike z namenom uresničitve zastavljenih ciljev. Pri strategiji za mlade lahko še vedno sodelujete, saj smo vedno odprti za nove predloge ter spodbude. Na voljo smo po telefonu na številki 031 781 239 ali preko e-naslova investicije@vojnik.si.

Adrijana Molan
Foto: Urška Mužar

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 120
Izšla: 21.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.