Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
16°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
16°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
14°C | 30°C
torek, 27.06.2017
14°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
16°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pomlad v KS Frankolovo


OBČINSKE

| |
21.04.2011      6:55
A A

Pomlad v KS Frankolovo


V teh dneh je prišla pomlad, vsa sveža, mehka in predvsem mila. To je čas prebujanja narave, ko se vse rojeva na novo. Pomlad smo nestrpno čakali, saj nas zjutraj zbudi žvrgolenje ptic in skozi okno pokukajo topli sončni žarki.


Zbranih odpadkov je bilo veliko.
Zbranih odpadkov je bilo veliko.
Deli:

Pomlad je tudi čas, ko počistimo okoli svojih domov, nato pa sodelujemo še v skupni čistilni akciji in poskrbimo za lepšo okolico našega kraja. Tudi letos se bodo člani Sveta KS Frankolovo skupaj z člani različnih društev, učenci OŠ Frankolovo in Skavtsko organizacijo vključili v spomladansko čistilno akcijo. Žal se omenjene akcije v našem kraju že vrsto let zapored udeležujemo le člani društev, predstavniki KS in otroci iz šole ter vrtca. Pogrešamo udeležbo krajanov, za katere smo prepričani, da so prav tako dolžni pristopiti k čiščenju kraja v katerem živijo.

 

V mesecu aprilu se pričnejo prireditve različnih društev, ki potekajo v okviru praznovanja KS Frankolovo. Že vrsto let so omenjene prireditve lepo organizirane. S strani članstva v društvih je vloženega veliko truda in skrbi, zato je prav, da se krajani udeležimo teh prireditev. S tem pokažemo pripadnost kraju ter izkažemo zahvalo vsem tistim, ki so pripravljeni delovati v društvih.

 

KS Frankolovo vsako leto pripravi koledar prireditev, kateri je objavljen v občinskem glasilu Ogledalu in pripravi plakate na to temo v upanju, da se boste krajani udeležili prireditev, ki potekajo od meseca aprila pa vse tja do začetka septembra.

 

Spoštovani krajani - vljudno vabljeni!

 

Dušan Horvat,

predsednik Sveta KS

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.06.2017 | Ostalo
ULICA ŽALOSTNIH OBRAZOV
24.06.2017 | Šport
30 - letnica SD Vizore
25.06.2017 | Kultura
Socka poje, pleše in igra
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.