Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.11.2017

oblačno
Ponoči se bo od zahoda postopoma pooblačilo, nekaj jasnine bo zjutraj še na severovzhodu. Tam bo ponekod pihal jugozahodnik. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem od 7 do 10°C.
3°C | 5°C
torek, 27.11.2017
-5°C | 6°C
sreda, 28.11.2017
-6°C | 7°C
četrtek, 29.11.2017
2°C | 6°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Europe goes local


OBČINSKE

| |
05.10.2017      13:30
A A

Europe goes local


Občina Vojnik je v letošnjem letu pristopila k mednarodnemu projektu »Europe goes local«. Namen projekta je podpora in razvoj mladinskega dela, večanje pomena in vrednosti mladinskega dela in krepitev sistemske podpore izvajanju mladinskega dela na lokalni ravni


Občina Vojnik je mladim prijazna občina.
Občina Vojnik je mladim prijazna občina.
Deli:

 Aktivnosti projekta, katerih namen je prenos dobrih praks, medsebojno učenje in mreženje akterjev na področju mladinskega dela in podpora mladim, potekajo na nacionalni in mednarodni ravni. Cilji projekta so krepitev oziroma izboljšanje kompetenc akterjev mladinskega dela, izmenjava dobrih praks in konceptov mladinskega dela ter sistemska podpora mladinskim organizacijam na lokalni, nacionalni in evropski ravni, dvig zavedanja o pomenu in vrednosti mladinskega dela, krepitev evropske in mednarodne dimenzije mladinskega dela kot integralnega dela izvajanja mladinskega dela na lokalni ravni, spodbujanje sodelovanja akterjev mladinskega dela z deležniki iz različnih področij in sektorjev, krepitev razvoja mladinskega dela kot pomembnega elementa mladinskih politik[2] na lokalni in nacionalni ravni. Stroške sodelovanja v projektu krije Zavod za razvoj mobilnosti mladih - MOVIT, v okviru evropskega programa Erasmus+: Mladi v akciji. Ker o mladih brez mladih ne gre, vas mlade vabimo, da spremljate facebook in spletno stran Občine Vojnik, kjer bodo sledile dodatne informacije o možnih načinih sodelovanja v projektu.

 

Tekst: Danijel Tomažič

Foto: arhiv portala


 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 116
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.11.2017
Danes ni dogodkov.
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica Repair Cafe
01.12.2017 | Ostalo
Izdelovanje venčkov
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica Repair Cafe
01.12.2017 | Ostalo
Izdelovanje venčkov
02.12.2017 | Kultura
Predstavitev posthumno izdane knjige Draga Medveda

Bodite prvi pri oddaji mnenja.