Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
16°C
-5°C
JUTRI
13°C
-4°C
5538

Novi prostori v Knjižnici Vojnik

Knjižnična dejavnost v Vojniku se iz leta v leto širi in vedno manj je prostora za izvajanje redne dejavnosti. Občina Vojnik je že konec lanskega leta začela s sanacijo knjižnice v Vojniku.

Najprej z nakupom dodatnih prostorov v izmeri 50 m2, nato z izbiro izvajalca del, podjetje Oder d. o. o., ki izvaja investicijsko-vzdrževalna dela. Kot je predvideno v projektu, so bila izvedena groba odstranitvena dela: v pritličju so odstranjene vse inštalacije, predelne stene, stropi. Začelo se bo z deli na grobih elektroinštalacijah, v objektu so odstranjeni vsi ometi, trenutno poteka sušenje vlage v obstoječih zidovih, okenske odprtine so pripravljene za montažo naročenega stavbnega pohištva, novih oken in vrat.

 

Predvidevamo, da bo prostor primeren za predajo konec marca tega leta.

 

Tekst: Vesna Poteko
Foto: Matjaž Jambriško

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!