Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 30.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno, občasno bodo še nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
12°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
11°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Velika pridobitev za učence in učitelje POŠ ......


OSNOVNA ŠOLA, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
13.11.2016      10:35
A A

Velika pridobitev za učence in učitelje POŠ Nova Cerkev


Občina Vojnik in Osnovna šola Vojnik sta pripravili otvoritev prostorov na podružnični šoli Nova Cerkev. Za učence, učitelje, vrtičkarje in starše je to velika pridobitev. Več šolskega prostora pomeni boljše pogoje dela za učence. Ponosni smo, da sta nove prostore soustvarjala sokrajana Milan Cehner in Ernest Pušnik.


Hvala fantje ansambla Klateži, ker nam radi pomagate. (Foto: Igor Fenko)
Hvala fantje ansambla Klateži, ker nam radi pomagate. (Foto: Igor Fenko)
Deli:

Zahvaljujemo se vsem, ki ste pripomogli k lepšemu jutri otrok iz Nove Cerkve. Učenci so se zahvalili županu Branku Petretu, gospe Vesni Poteko, Slavku Jezerniku, Otonu Samcu, KUD-u Nova Cerkev in vsem, ki so v uspešnem projektu sodelovali. Hvala tudi mamam, babicam in Hildi Goršek za pripravo prigrizkov. Obiskovalce sta nagovorila ravnateljica OŠ Vojnik Olga Kovač in župan Branko Petre. V prisrčnem kulturnem programu so se predstavili učenci POŠ in otroci oddelka Mavrica Nova Cerkev, ob podpori ansambla Klateži, Godba na pihala in Moški pevski zbor iz Nove Cerkve.

Tekst in foto: Lea Sreš
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.