Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 19, na vzhodu do 22 stopinj Celzija.
16°C | 35°C
sobota, 24.06.2017
16°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
15°C | 30°C
Opozorila
Četrtek, 22.6.2017 ob 19h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
16°C
35°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Telovadnica Osnovne šole Vojnik "raste"...


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
22.01.2013      9:52
A A

Telovadnica Osnovne šole Vojnik "raste"


Občina Vojnik z izvajalcem podjetjem ODER, d. o. o., uspešno sledi terminskemu planu izgradnje nove telovadnice.


Gradnja telovadnice
Gradnja telovadnice
Deli:

Trenutno se izvajajo gradbena dela, pri koncu je izgradnja notranjih tribun, pripravlja se  izvedba prve faze montaže strešne konstrukcije, ki se bo izvajala predvidoma v začetku februarja. Montaža strehe se naj bi zaključila v drugi fazi v začetku marca. Na objektu se izvede tudi priprava za izgradnjo kotlovnice. Izvajalec bo dela zaključil z montažo stavbnega pohištva.

V mesecu decembru smo izvedli postopek zbiranja ponudb za ugotavljanje sposobnosti ponudnika za dokončanje del telovadnice. Razpisna dokumentacija je bila posredovana ponudnikom, ki so se prijavili na javni razpis »Izgradnja telovadnice OŠ Vojnik«. Na osnovi prejetih popolnih ponudb bo komisija za izvedbo javnega naročila  izbrala najugodnejšega izvajalca za dokončanje del na telovadnici OŠ Vojnik. Izbrani izvajalec bo dela nadaljeval z elektro in strojnimi instalacijami, zaključnimi deli, notranjo opremo in izvedel zunanjo ureditev.  Zanimalo me je, kaj o gradnji mislijo učenci.

 

Adam Wahibi, 7. C

 

Malo že pogrešam našo ljubo telovadnico in upam, da bo kmalu narejena. Sicer nisem največji ljubitelj telovadbe in ni nič narobe, če bo pozneje narejena. Upam samo, da jo bom dočakal.

 

 

Hana Žerjav, 7. C

 

Da bomo dobili novo telovadnico, je malo vznemirljivo in malo smešno, ker bo telovadnica večja, se pravi, da bomo tekli večje kroge. Komaj čakam, da bo zgrajena, saj smo v majhni telovadnici na tesnem prostoru.

 

 

Ana Delčnjak, 7. D

 

Zaradi nove gradnje telovadnice sem zelo vesela, ker bomo imeli več prostora za določene dejavnosti, saj smo do zdaj telovadili kar v mali učilnici. Zaradi vremenskih razmer, ki so vplivale na obstanek gradnje, me ne skrbi. Upam pa samo, da bo že zgrajena, preden bomo odšli.

 

 

Jure Hladin, 7. D

 

Všeč mi je, da bomo dobili novo telovadnico. Telovadba je zaradi tega drugačna. Vem, da gradnja stoji, ampak vse potrebuje svoj čas.

 

 

Špela Ovtar, 7. D

 

Letos na žalost nimamo telovadnice, zato telovadimo v manjši učilnici. Upam, da se bo vreme kmalu izboljšalo, da se bo gradnja nadaljevala, saj komaj čakam, da dobimo novo, večjo in boljšo telovadnico.

 

 

Nastja Zupanc, 7. B

 

Na srečo bomo kmalu dobili novo telovadnico. Stara je bila res dotrajana. Trenutno telovadimo v majhnem večnamenskem prostoru, nad tem pa nismo preveč navdušeni, saj nas je zelo veliko v majhnem prostoru. Ko so delavci začeli s svojim delom, je šola kar poskakovala, včasih se je tudi malo zatresla. Zdaj je vse bolj mirno, saj gradnja stoji.

 

Želja vseh je, da bo nova telovadnica zgrajena do začetka novega šolskega leta. Upamo, da nam bo kljub vremenskim razmeram in izbiri novega izvajalca uspelo realizirati terminski plan izgradnje.

 

Vesna Poteko, mag.,

višja svetovalka za

investicije in šolstvo
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1
22.06.2017
Danes ni dogodkov.
23.06.2017 | Ostalo
ULICA ŽALOSTNIH OBRAZOV
24.06.2017 | Šport
30 - letnica SD Vizore
25.06.2017 | Kultura
Socka poje, pleše in igra
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.