Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo večinoma sončno, predvsem popoldne bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
16°C | 35°C
sobota, 24.06.2017
16°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
15°C | 30°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 7h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
16°C
35°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Poslanka našega volilnega okraja Margareta ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
21.11.2014      13:45
A A

Poslanka našega volilnega okraja Margareta Guček Zakošek


Spoštovani občani Vojnika! Julija 2014 ste mi zaupali poslanski mandat kot kandidatki na listi Stranke Mira Cerarja (SMC). V parlamentu se trudim po vseh svojih močeh zastopati tako interese občanov Vojnika kot tudi interese vseh državljanov.


Margareta Guček Zakošek
Margareta Guček Zakošek
Deli:

Sem predsednica parlamentarnega odbora za gospodarstvo in članica mandatno volilne komisije ter odbora za infrastrukturo in prostor. Sem tudi vodja parlamentarne delegacije Nato.

Vse obveznosti jemljem z resnostjo, odgovornostjo in velikim angažmajem, kot sem to počela vedno v življenju.

 

Vsem, ki bi se želeli z mano pogovoriti, sem na voljo v poslanski pisarni v Vojniku in Celju. Poslanska pisarna v Celju je odprta že od 1. oktobra, in sicer na Stanetovi ulici 29 v Celju, v Vojniku pa od decembra v prostorih občine. V Vojniku me lahko poiščete vsak tretji ponedeljek v mesecu med 13. in 15. uro, če ni seje Državnega zbora. Izjemoma se lahko dogovorimo tudi za drug termin. Občanom sem na voljo tudi v Celju, in sicer vsak drugi ponedeljek v mesecu med 9. in 11. uro ali po dogovoru tudi ob kateri drugi uri.

Kontakt za predhodno najavo: margareta.gucek-zakosek@dz-rs.si

Za več informacij so na voljo tudi spletna stran lokalnega odbora SMC Celje (smccelje.si), e-naslov članov lokalnega odbora Vojnik (smc.vojnik@gmail.com) ali Facebook stran SMC Vojnik.

 

 

Življenjepis

Kot Zoisova štipendistka je Margareta Guček Zakošek z odliko zaključila Srednjo naravoslovno-matematično šolo v Celju (sedanja Gimnazija Lava) in nato leta 1989 vpisala raziskovalni študij biologije na BF v Ljubljani, smer ekologija. Že med študijem je bila zelo dejavna organizatorka in tudi vodja treh mednarodnih raziskovalnih bioloških taborov. Prvo zaposlitev je našla v ameriški farmacevtski korporaciji, kjer je pridobila številna znanja iz trženja, prodaje in vodenja ljudi, pobližje se je spoznala tudi z zdravstvenim sistemom v Sloveniji, Evropi ter po svetu. Za sabo ima že 17 let delovne prakse in torej izkušnje s številnih področij. Leta 2005 je kot nadgradnjo svoje dolgoletne prakse končala znanstveni magistrski študij podjetništva na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani, kjer se je spoznala teorijo in prakso upravljanja majhnih in srednje velikih podjetij. Leta 2009 je bila habilitirana za višjo predavateljico za Poslovno ekonomijo. V letih 2010 in 2011 je na zasebni Fakulteti za komercialne in poslovne vede v Celju predavala trženje. Z družino se je preselila v Celje leta 1998, od leta 2007 pa živi z možem Matjažem, sinom Stašem in hčerjo Izo v Slatini v Rožni dolini.

 

Lidija Eler Jazbinšek

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.06.2017 | Ostalo
ULICA ŽALOSTNIH OBRAZOV
24.06.2017 | Šport
30 - letnica SD Vizore
25.06.2017 | Kultura
Socka poje, pleše in igra
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.