Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.04.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 12 °C.
8°C | 27°C
torek, 23.04.2018
9°C | 29°C
sreda, 24.04.2018
11°C | 25°C
četrtek, 25.04.2018
8°C | 27°C
petek, 26.04.2018
11°C | 25°C
Opozorila
Sobota, 21.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Pokopališče Nova Cerkev


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
25.01.2018      10:58
A A

Pokopališče Nova Cerkev


Že v pomladnih mesecih lanskega leta nas je predstavnik Pogrebne službe Raj obvestil o vdoru srn na pokopališče v Novi Cerkvi. Krajevna skupnost Nova Cerkev je takoj obvestila Lovsko družino Vojnik, ki so si zadevo ogledali skupaj s predsednikom Slavkom Jezernikom.


Člani lovske družine so večkrat opravili ogled terena.
Člani lovske družine so večkrat opravili ogled terena.
Deli:

Člani lovske družine so večkrat opravili ogled terena, prav tako se je začela izvedba zaščitne ograje na novem in starem delu pokopališča. Ko smo vse to opravili, so se srne usmerile na glavni vhod na pokopališče, iz zahodne smeri. Zato prosimo vse krajane oziroma obiskovalce pokopališča, da za seboj zapirajo vrata, saj bomo le tako lahko preprečili srnam vhod na pokopališče. V izdelavi so tudi vhodna vrata iz smeri mrliške veže.


Krajevna skupnost Nova Cerkev je naročila izdelavo vrat na harmoniko pri predprostoru pri mrliški veži Nova Cerkev. Vrata bodo izdelana tako, da se bodo lahko v zimskem času zaprla, v poletnem času pa bodo odprta. Letos se bodo sanirali poškodovani betonski tlakovci na parkirišču pred pokopališčem.

 

Tekst: Slavko Jezernik

Foto: Lea Sreš
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 118
Izšla: 01.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.