Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
15°C
-1°C
JUTRI
14°C
0°C
Deli

Odprtje ceste Trnovlje–Selce (Blazinšek–Kotnik)

Uradno odprtje javne poti Selce (Blazinšek–Kotnik) v dolžini 600 m je bilo 22. junija 2018 ob 16. uri. Cesto je blagoslovil dekan Alojz Vicman.

Trak je slavnostno prerezal Metod Kroflič, ob prisotnosti župana Občine Vojnik Branka Pretreta, predsednika Sveta KS Nova Cerkev Slavka Jezernika in ostalih članov režijskega odbora. Odprtje so popestrili pevci Prijatelji iz Nove Cerkve.

Cesta je simbol služnosti in zavedanja, da nas povezuje in zbližuje. Posebej se zahvaljujemo Občini Vojnik, Krajevni skupnosti Nova Cerkev za finančna sredstva pri asfaltiranju, predsedniku režijskega odbora g. Metodu Krofliču za njegovo potrpežljivost in g. Mitju Gobcu, ki je cesto s svojim znanjem in izkušnjami pomagal zgraditi.

 

Tekst: Režijski odbor

Foto: Ines Novak

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!