Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
7°C
-4°C
SRE.
6°C
-4°C
Deli

KS Frankolovo – Uredba o varovanju osebnih podatkov

Spoštovani!

 

Od 25. maja 2018 dalje bo v Sloveniji neposredno začela veljati Splošna Uredba o varstvu osebnih podatkov 2016/679 (General Data Protection Regulation, v nadaljevanju GDPR), ki določa strožje zahteve za pridobitev soglasja posameznika za obdelavo osebnih podatkov. S predmetnim dnem bodo tako prenehala veljati specifična pravila obstoječe zakonodaje (Zakon o varstvu osebnih podatkov, ZVOP-1) glede obdelave osebnih podatkov.

Če tudi v prihodnje želite, da vam posredujemo vabila, ostale informacije ter prejem obvestil Krajevne skupnosti Frankolovo, vas prosimo, da izpolnite prilogo in nam jo posredujete nazaj ali jo oddate v nabiralnik KS Frankolovo.

Če nam do 25. maja 2018 ne boste posredovali soglasja, vas bomo morali v skladu z veljavno zakonodajo izbrisati iz baze in tovrstnih obvestil ne boste več prejemali.

 

Ines Novak, svetovalka na KS

Stražica 2, 3213 Frankolovo

 

Telefon: 03/781 40 56; 041 956 420

E-pošta: ks-frankolovo@amis.net

Uredbo in izjavo si oglejte v priponki.

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!