Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.01.2018

jasno
Danes bo sončno z nekaj občasne spremenljive oblačnosti, tu in tam bo kakšna manjša ploha. Popoldne bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 12 °C.
-1°C | 10°C
ponedeljek, 22.01.2018
-3°C | 5°C
torek, 23.01.2018
-2°C | 8°C
sreda, 24.01.2018
0°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
-1°C | 9°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Konstitutivna seja sveta KS tudi v Novi ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
05.11.2014      20:11
A A

Konstitutivna seja sveta KS tudi v Novi Cerkvi


V ponedeljek, 20. oktobra 2014, je bila opravljena prva konstitutivna seja novoizvoljenega sveta KS Nova Cerkev, ki jo je sklical dosedanji predsednik Slavko Jezernik.


Novoizvoljeni svet KS Nova Cerkev
Novoizvoljeni svet KS Nova Cerkev
Deli:

Na sejo so bili vabljeni vsi nekdanji člani iz mandatnega obdobja 2010–2014, vsi novoizvoljeni člani, Miran Pritekelj, predsednik občinske volilne komisije (OVK), in novoizvoljeni župan Brako Petre. Dosedanji predsednik sveta KS Nova Cerkev je najprej pozdravil vse prisotne. Na kratko je povzel delo v preteklem mandatu in se iskreno zahvalil vsem dosedanjim članom sveta KS za dobro sodelovanje. Novoizvoljenim članom sveta je zaželel veliko uspehov pri delu v KS Nova Cerkev. Nadaljevanje seje je vodil Miran Pritekelj, najprej je podal poročilo o izidu volitev. V svet KS Nova Cerkev so bili izvoljeni naslednji člani:

 

1. volilna enota: Ivan RAVNAK,

2. volilna enota: Alenka PREBIČNIK SEŠEL,

3. volilna enota: Slavko JEZERNIK,

4. volilna enota: Drago VIVOD,

5. volilna enota: Viki BOŽNIK,

6. volilna enota: Branko DELČNJAK.

7. volilna enota: Simon BOŽNIK

 

Predsednik sveta KS Nova Cerkev ostaja Slavko JEZERNIK.

Za podpredsednico pa je bila izvoljena Alenka Prebičnik Sešel. Predsednik in podpredsednica sta se iskreno zahvalila za zaupanje in izrazila prepričanje, da bodo dobro sodelovali in delali za dobrobit kraja in krajanov Nove Cerkve.

 

Ob koncu je prisotne nagovoril novoizvoljeni župan Branko Petre in novoizvoljenim članom sveta KS Nova Cerkev iskreno čestital za izvolitev. Župan je izrazil zaupanje, da bo sodelovanje s KS Nova Cerkev uspešno, saj bodo s skupnimi močmi delovali v dobro krajanov.

 

Slavko Jezernik se je zahvalil tudi mag. Miranu Priteklju za strokovno vodenje seje.

 

Ines Novak

Foto: Jure Vovk

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 117
Izšla: 13.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.