Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.07.2017

pretežno oblačno
Danes bo dopoldne povečini sončno, zjutraj je lahko nekaj megle. Popoldne bo spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami in posameznimi nevihtami. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 25, na Primorskem do okoli 27 stopinj C.
15°C | 25°C
sreda, 26.07.2017
13°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
13°C | 21°C
petek, 28.07.2017
12°C | 29°C
sobota, 29.07.2017
15°C | 29°C
Opozorila
Torek, 25.7.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Konstitutivna seja sveta KS tudi v Novi ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
05.11.2014      20:11
A A

Konstitutivna seja sveta KS tudi v Novi Cerkvi


V ponedeljek, 20. oktobra 2014, je bila opravljena prva konstitutivna seja novoizvoljenega sveta KS Nova Cerkev, ki jo je sklical dosedanji predsednik Slavko Jezernik.


Novoizvoljeni svet KS Nova Cerkev
Novoizvoljeni svet KS Nova Cerkev
Deli:

Na sejo so bili vabljeni vsi nekdanji člani iz mandatnega obdobja 2010–2014, vsi novoizvoljeni člani, Miran Pritekelj, predsednik občinske volilne komisije (OVK), in novoizvoljeni župan Brako Petre. Dosedanji predsednik sveta KS Nova Cerkev je najprej pozdravil vse prisotne. Na kratko je povzel delo v preteklem mandatu in se iskreno zahvalil vsem dosedanjim članom sveta KS za dobro sodelovanje. Novoizvoljenim članom sveta je zaželel veliko uspehov pri delu v KS Nova Cerkev. Nadaljevanje seje je vodil Miran Pritekelj, najprej je podal poročilo o izidu volitev. V svet KS Nova Cerkev so bili izvoljeni naslednji člani:

 

1. volilna enota: Ivan RAVNAK,

2. volilna enota: Alenka PREBIČNIK SEŠEL,

3. volilna enota: Slavko JEZERNIK,

4. volilna enota: Drago VIVOD,

5. volilna enota: Viki BOŽNIK,

6. volilna enota: Branko DELČNJAK.

7. volilna enota: Simon BOŽNIK

 

Predsednik sveta KS Nova Cerkev ostaja Slavko JEZERNIK.

Za podpredsednico pa je bila izvoljena Alenka Prebičnik Sešel. Predsednik in podpredsednica sta se iskreno zahvalila za zaupanje in izrazila prepričanje, da bodo dobro sodelovali in delali za dobrobit kraja in krajanov Nove Cerkve.

 

Ob koncu je prisotne nagovoril novoizvoljeni župan Branko Petre in novoizvoljenim članom sveta KS Nova Cerkev iskreno čestital za izvolitev. Župan je izrazil zaupanje, da bo sodelovanje s KS Nova Cerkev uspešno, saj bodo s skupnimi močmi delovali v dobro krajanov.

 

Slavko Jezernik se je zahvalil tudi mag. Miranu Priteklju za strokovno vodenje seje.

 

Ines Novak

Foto: Jure Vovk

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3
26.07.2017 | Ostalo
Repair Cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.