Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
30°C
12°C
JUTRI
31°C
14°C

Štabom CZ, Zvezam in združenjem, ki delujejo na področju VNDN

Štabom CZ  Zvezam in združenjem, ki delujejo na področju VNDN


Številka: 166-10/2020-293 - DGZR Datum: 13. 05. 2021


Zadeva: Pobuda članom Štabov CZ, drugim pripadnikom CZ in prostovoljcem, ki se vključujejo v aktivnosti CZ, da se cepijo proti COVID-19 Spoštovani!


Vse člane Štabov CZ, druge pripadnike CZ in prostovoljce, ki se vključujete v aktivnosti Civilne zaščite obveščam, da se lahko prek spletne prijave prijavite na seznam pri najbližjem izvajalcu cepljenja.


Cepilni center vas bo kot prijavljenega uporabnika, glede na prednostne kriterije, povabil na cepljenje, skladno s strategijo cepljenja. Prijave na cepljenje proti COVID-19 izvedete prek spletne strani www.cepimose.si, kjer lahko dostopate do več informacij o cepivih in cepljenju proti COVID-19.

Člani Štabov CZ, drugi pripadniki CZ in prostovoljci, ki se vključujte v aktivnosti CZ ste, zaradi narave dela s prebivalstvom, bolj izpostavljeni možnosti okužb s koronavirusom, zato to obvestilo sprejmite kot pobudo za cepljenje proti COVID-19.


Epidemija COVID-19 je zelo prizadela življenje in zdravje ljudi. Tako kot meni stroka, bo cepljenje pripomoglo, da bomo zopet v polni meri zagnali vsa področja življenja. S cepljenjem, kot posameznik, boste prispevali k zmanjševanju širjenja bolezni, saj boste pred COVID-19 zaščitili svoje ter tudi zdravje družinskih članov, prijateljev, sosedov, znancev in sodelavcev.


Spodaj navedene organizacije prosim, da to pobudo posredujejo svojim članom.


Lep pozdrav,


Srečko Šestan, poveljnik CZ RS


Poslano, prek e-pošte:

- Člani Štaba CZ RS,

- Regijski Štabi CZ,

- Občinski Štabi CZ (prek Izpostav URSZR),

- Gasilska zveza Slovenije, Tržaška 221, 1000 Ljubljana,

- Gorska reševalna zveza Slovenije, Bleiweisova cesta 34, p.p. 245, 4101 Kranj,

- Rdeči križ Slovenije, Mirje 19, 1000 Ljubljana,

- Jamarska zveza Slovenije, Lepi pot 6, p.p. 2544, 1109 Ljubljana,

- Slovenska potapljaška zveza, Celovška 25, 1000 Ljubljana,

- Kinološka zveza Slovenije, Zapoge 3d, 1217 Vodice,

- Zveza vodnikov reševalnih psov Slovenije, Vojkova cesta 19, 1000 Ljubljana,

- Zveza tabornikov Slovenije, Einspielerjeva ulica 6, 1000 Ljubljana,

- Združenje slovenskih katoliških skavtinj in skavtov, Ul. Janeza Pavla II, 13, 1000

Ljubljana,

- Zveza radioamaterjev Slovenije, Bezjakova ulica 151, Pekre, 2341 Limbuš,

- Združenje slovenskih poklicnih gasilcev, Maistrova ulica 5, 3000 Celje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi