Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
4°C
-7°C
JUTRI
7°C
-2°C

Spoštujte sprejete ukrepe (COVID-19)

Ministrstvo za zdravje RS je pozvalo vse občine k skupnemu delovanju in pozivu k spoštovanju sprejetih ukrepov, da čim prej ustavimo eksponentno rast širjenja okužb ter se hitreje vrnemo v normalno življenje in lažje gospodarsko okrevanje.

Žal pa zgolj sprejemanje ukrepov ni dovolj, potrebno je sodelovanje in zaupanje, samozaščitno obnašanje moramo ponotranjiti in omejiti stike. Opozoriti je treba predvsem na zadrževanje oziroma zbiranje občanov na javnih površinah, kjer bi se lahko povečalo tveganje za prenos okužbe. Spoštovanje omejitev gibanja, omejitev socialnih stikov in osnovnih zaščitnih ukrepov nujno za zaščito občank in občanov, vaših svojcev, kolegov v službi in drugih je ključno.

 

Ministrstvo za zdravje pa je ob tem poslalo tudi nekaj prilog, ki jih lahko občanke in občani osvežite. Premagajno širjenje bolezni čim prej.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi