Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
13°C
8°C
JUTRI
15°C
5°C
3138

Informacija o likvidnostnih posojilih Sklada za MSPje ter tekočih razpisih Sklada

 

Spoštovani,


obveščamo vas, da je Slovenski regionalno razvojni Sklad v okviru proti-koronskih ukrepov v petek, 31. 7. 2020, objavil Javni razpis za dodeljevanje likvidnostnih posojil na problemskih in obmejnih problemskih območjih - B1. Dosegljiv je na tem e-naslovu: http://www.regionalnisklad.si/podjetnistvo/ugodna-posojilna-sredstva-problemska-obmocja

Prav tako je v petek, 31. 7. 2020 objavil Javni razpis za dodeljevanje posojil za investicijske projekte v primarni kmetijski pridelavi - A1, ki je dosegljiv na tem e-naslovu: http://www.regionalnisklad.si/kmetijstvo/kmetijstvoprimarnapridelava

V teku so še štirje razpisi:

V pripravi pa je tudi javni razpis za dodeljevanje posojil za pred-financiranje projektov kmetijskih gospodarstev – PF2. Objava je planirana za konec avgusta.

V prilogi vam posredujemo informacijo o objavljenem javnem razpisu Sklada, ki nudi likvidnostna posojila MSP-jem na problemskih in obmejnih problemskih območjih, kot tudi o drugih aktualnih razpisih Sklada, ki smo jo pripravili v okviru sporočila za javnost v zvezi z javnimi razpisi Sklada.

 

Ker verjamemo, da bo zanimanje za razpisana sredstva Sklada izjemno visoko, planiramo, da bomo za lažjo prijavo na razpise Sklada izvedli tudi svetovanje o prijavi na razpis/e preko zoom aplikacije. Slednje bomo dogovorili po potrebi glede na skupni interes. V primeru morebitnih dilem oz. vaših dodatnih predlogov, kako bi lahko še mogoče drugače informirali potencialne upravičence o razpisanih sredstvih, me prosim kontaktirajte. 

 

Lepo vas pozdravljam!

 

Maja Dobnik

 

 

-- Maja Dobnikprojektni vodja Slovenski regionalno razvojni sklad Javni sklad RS za regionalni razvoj in razvoj podeželjaŠkrabčev trg 9a1310 RibnicaSlovenija 

e-mail:maja.dobnik@regionalnisklad.siwww.regionalnisklad.si

tel: 00 386 1 83 72 164 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi