Logo MojaObčina.si
JUTRI
9°C
-3°C
NED.
4°C
-6°C

Foto utrinki: Srečanje krvodajalcev v Novi Cerkvi

V soboto, 19. novembra 2022, je potekalo šesto srečanje krvodajalcev iz Nove Cerkve.

Doživeli smo lepo druženje, saj se je od 125 udeležilo kar 50 krvodajalcev. Naši krvodajalci nesebično darujejo kri, številke veliko povedo. Med nami je rekorder Vili Grm, ki je daroval kri 109 krat, Jožica Lipičnik 82 krat, Viki Ifšek 67 krat, Branko Petre 63 krat, Ivan Likar 59 krat, Henrik Delčnjak 55 krat, Breda Švab 57 krat, Milan Kristan 53 krat, Aleksander Legvart 53 krat, Anton Kramer 46 krat.

Pomembno pa ni število odvzemov, pomembno je, da so vsi naši ostali krvodajalci tudi velikokrat darovali to dragoceno nenadomestljivo tekočino. Pomembno je, da so se naši člani udeleževali krvodajalskih akcij tudi v času covida, v izredno težkih razmerah. Za popestritev večera  so poskrbeli Vižarji iz Dobrne. Dragi krvodajalci, hvala ker pomagate, zavihate rokave, ne vprašate za koga in koliko boste zaslužili. Ostanite zdravi in veseli. Ponosni smo na vas!

Tekst: Magda Kajzba

Foto: Lea Sreš


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi