Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
30°C
16°C
JUTRI
32°C
16°C
Deli
8467

Prekinjena dobava električne energije

Distribucijska enota Celje obvešča odjemalce električne energije, da bo zaradi rednih vzdrževalnih del na elektroenergetskih napravah  prekinjena dobava električne energije na:

 

Področju  Socke z okolico  (Nadzorništvo Vojnik):

Na območju transformatorskih  postaj  Zgornja Socka, Socka Grad, Mlin Selce, Fužine, Kovačnica Vitanje, Brezen, Zgornja Brezen, Gornjak, Brdce, Martin, Daje, Spodnje Brdce, Parovž, Zgornji Parovž in Slapnik v nedeljo, 29. oktobra 2017 med 08:00 in 12:00  uro.

Zaradi organizacijskih ali vremenskih razlogov si pridržujemo pravico do preklica/odpovedi del.

 

 

Elektro Celje vse odjemalce, ki so prejeli povabilo za sodelovanje v evropskem projektu Flex4Grid, vljudno vabi, da aktivirajo prejeto registracijsko kodo in se pridružijo projektu ter tako izkoristijo nižjo ceno omrežnine in ostale ugodnosti. Več o projektu na spletni strani podjetja.

 

 

Vse informacije so dosegljive tudi na spletni strani Elektra Celje, www.elektro-celje.si   .«

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi