Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

jasno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 32°C
četrtek, 17.07.2018
17°C | 31°C
petek, 19.07.2018
16°C | 34°C
sobota, 20.07.2018
17°C | 32°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 31°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
32°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vipavka Amela Kurtić svetovna prvakinja


ŠPORT

| |
17.11.2017      13:20
A A

Vipavka Amela Kurtić svetovna prvakinja


Letošnje leto je izjemno leto za vipavske športnike, ki dokazujejo, da lahko posegajo v sam svetovni vrh. Vipavka Amela Kurtić je letošnjega oktobra postala svetovna prvakinja v modernih tekmovalnih plesih v kategoriji hip hop.


Deli:
Svetovno prvenstvo je potekalo 22. in 23. oktobra 2017 v Copenhagnu na Danskem in med devetindvajsetimi skupinami iz celega sveta je skupina iz Plesnega studia The Artifex, v kateri Amela pleše in svoje znanje predaja na mlajše plesalce, osvojila naslov svetovnih prvakov. Amela poučuje več kot 60 otrok starih od 3 do 12 let in njeni dnevi so plesno obarvani.
Župan Občine Vipava mag. Ivan Princes je pripravil sprejem za aktualno svetovno prvakinjo v hip hop plesu. Ob vrhunskem uspehu ji je podelil plaketo Občine Vipava in čestital skupaj z ostalimi predstavniki občine, člani njene družine, predstavniki osnovne šole in našega zavoda. Amela je povedala, da je ples njena strast, da pa je za tak uspeh potrebno veliko truda in treningov. Plesu posveča ogromno časa in hvaležna je svojim staršem, da so jo podprli pri želji po plesu in tako lahko danes živi svoje sanje.
Iris Skočaj,
Zavod za turizem TRG Vipava


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!