Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
8°C
-2°C
JUTRI
6°C
-2°C
Deli
3311

100 letnik v Pristanu

31. januarja 2018 je častitljivih 100 let praznoval gospod Efrem Mozetič, duhovnik v pokoju. Gospod Efrem je že skoraj 8 let stanovalec Centra starejših Pristan Vipava. Ob njegovem rojstnem dnevu smo mu zaposleni iz Pristana pripravili dopoldansko praznovanje, kateremu so se pridružili tudi direktor Zavoda Pristan g. Martin Kopatin, župan Občine Vipava g. Ivan Princes in župan Občine Brda g. Franc Mužič s svojimi sodelavci. V kuhinji smo za gospoda Efrema pripravili veliko rojstnodnevno torto, s katero smo se skupaj posladkali.

V popoldanskem času je potekala slavnostna sveta maša, kjer se je g. Efremu pri maševanju pridružilo še dvajset drugih duhovnikov in upokojeni Škof Metod Pirih. Po sveti maši je sledila pogostitev v organizaciji Karitasa in prijetno druženje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij