Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.07.2017

delno oblačno
Danes bo dopoldne povečini sončno, zjutraj je lahko nekaj megle. Popoldne bo spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami in posameznimi nevihtami. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 25, na Primorskem do okoli 27 stopinj C.
15°C | 28°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
13°C | 27°C
petek, 28.07.2017
14°C | 30°C
sobota, 29.07.2017
16°C | 31°C
Opozorila
Torek, 25.7.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Špadni fantje tudi dobrodelni


PROSTOVOLJSTVO

| |
22.01.2016      11:50
A A

Špadni fantje tudi dobrodelni


V mesecu decembru smo se člani ansambla Špadni fantje, ki prihajamo iz Vipave in okolice, odločili, da bi nekaj svojega talenta namenili dobrodelnosti. Tako smo priredili prednovoletni dobrodelni ples.


Deli:

Plesalci so si pete lahko brusili na parketu kulturnega doma na Gradišču pri Vipavi. Špadni fantje smo v goste povabili še ansambel Šembidci iz Podnanosa. Skupaj smo poskrbeli za vse tiste, ki se radi sučejo, ali pa enostavno uživajo ob dobri zabavni in narodno-zabavni glasbi.

Vstopnine ni bilo, obiskovalci pa so lahko darovali poljubne zneske. Zbrane prispevke smo Špadni fantje namenili pediatričnemu oddelku šempetrske bolnišnice in jih v četrtek, 21. januarja tudi predali osebju oddelka (na fotografiji).

Zahvala za pomoč pri izvedbi plesa gre krajevni skupnosti Gradišče pri Vipavi, ki je za dober namen brezplačno odstopila dvorano kulturnega doma, članom ansambla Šembidci, pizzeriji Na placu iz Vipave za pogostitev ter našemu glavnemu sponzorju, družbi Jaklič d.o.o. iz Vipave, ki je poskrbela za reklamne majice.

Več o Špadnih fantih boste lahko kmalu prebrali na www.spadni-fantje.com.

Špadni Aljaž, Špadni Tomaž, Špadni David in Špadni Matej
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!