Logo MojaObčina.si

Vipava

JUTRI
16°C
-2°C
TOR.
13°C
2°C
2424

Pomladna zasaditev nad Gočami

Ob hoji in sprehodih na Obelunec k Mariji Snežni nad Gočami morda niti ne opazimo ljudi, ki pogosto urejajo cevetlično gredico pri cerkvici, kapelici in ob poti. Gredice ob vhodu k cerkvici so trenutno v najlepših spomladanskih barvah. Rumeno cvetijo mačehe in narcise, svoje roza cvetove izražajo nageljčki, v rdeči barvi pa tulipani in še duge. Na brežini prek poti od kapelice do Obelunca so posejane perunike-plučniki, ki bodo zacvetele v poletnem času. Skrbno in vestno za ureditev skrbijo pridne roke domačink Darinke Ceket in Bojane Vovk.

Anja Godnič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!