Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Danes bo povečini sončno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah in dolinah megla. Popoldne v hribovitem svetu ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. V Vipavski dolini in na Krasu bo prehodno pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem do 30 °C.
16°C | 31°C
petek, 19.09.2018
15°C | 30°C
sobota, 21.09.2018
14°C | 30°C
nedelja, 22.09.2018
18°C | 25°C
ponedeljek, 23.09.2018
13°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pevski nastop v domu starejših


NOVICE

| |
14.03.2018      11:14
A A

Pevski nastop v domu starejših


V soboto, 10.3.2018, smo z nastopom Otroškega pevskega zbora podružnične šole Podnanos (OŠ Draga Bajca Vipava) popestrili jutro oskrbovancem doma Pristan v Vipavi in jih s tem zelo razveselili.


Foto: Maruša Vidic
Foto: Maruša Vidic
Deli:

Nekateri oskrbovanci so zapeli z nami, marsikateremu pa se je utrnila solza ganjenosti, ko so jim ljudske pesmi, ki so jim še posebno blizu, pričarale spomine na otroštvo, mladost, domačo hišo… Pevski zbor sta spremljala mlada kitarista Patrik in Neža Vidic. Prisrčen aplavz po vsaki pesmi je bil zelo zgovoren. Mnogi oskrbovanci doma Pristan so se nam po nastopu tudi osebno zahvalili.

Nastop je bil prijazno darilo ženskam ob 8. marcu, dnevu žena ter moškim ob 10. marcu, dnevu 40 mučencev ali kot radi rečemo, prazniku moških.

V Pristan smo prišli na povabilo Mojce Trdan, vodje delovne terapije, s katero smo že v preteklosti večkrat sodelovali. Glede na krasne odzive oskrbovancev in zaposlenih smo na vprašanje, če lahko naslednje leto spet računajo na nas, odgovorili pritrdilno. Naslednji nastop pevskega zbora bo že čez en mesec. To bo nastop na občinski reviji 'Naša pomlad 2018', na katero se že intenzivno pripravljamo.
Vida Trošt Vidic

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!