Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.11.2018

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo oblačno, ponekod v notranjosti bo zjutraj rahlo snežilo. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
4°C | 8°C
torek, 20.11.2018
5°C | 7°C
sreda, 21.11.2018
1°C | 13°C
četrtek, 22.11.2018
3°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
8°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pevski nastop v domu starejših


NOVICE

| |
14.03.2018      11:14
A A

Pevski nastop v domu starejših


V soboto, 10.3.2018, smo z nastopom Otroškega pevskega zbora podružnične šole Podnanos (OŠ Draga Bajca Vipava) popestrili jutro oskrbovancem doma Pristan v Vipavi in jih s tem zelo razveselili.


Foto: Maruša Vidic
Foto: Maruša Vidic
Deli:

Nekateri oskrbovanci so zapeli z nami, marsikateremu pa se je utrnila solza ganjenosti, ko so jim ljudske pesmi, ki so jim še posebno blizu, pričarale spomine na otroštvo, mladost, domačo hišo… Pevski zbor sta spremljala mlada kitarista Patrik in Neža Vidic. Prisrčen aplavz po vsaki pesmi je bil zelo zgovoren. Mnogi oskrbovanci doma Pristan so se nam po nastopu tudi osebno zahvalili.

Nastop je bil prijazno darilo ženskam ob 8. marcu, dnevu žena ter moškim ob 10. marcu, dnevu 40 mučencev ali kot radi rečemo, prazniku moških.

V Pristan smo prišli na povabilo Mojce Trdan, vodje delovne terapije, s katero smo že v preteklosti večkrat sodelovali. Glede na krasne odzive oskrbovancev in zaposlenih smo na vprašanje, če lahko naslednje leto spet računajo na nas, odgovorili pritrdilno. Naslednji nastop pevskega zbora bo že čez en mesec. To bo nastop na občinski reviji 'Naša pomlad 2018', na katero se že intenzivno pripravljamo.
Vida Trošt Vidic

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!