Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
10°C
3°C
JUTRI
8°C
6°C
Deli
3540

Nekaj majhnega, svetlečega in šumečega vznemirilo tudi podraške otroke

Zakaj so miški na vrtu ovenele vse rože? Zakaj se raca in žaba ne moreta ohladiti v svojem ribniku? Kaj je to, so se v predstavi, ki so jo, v sredo, 13. decembra 2017, v Kulturnem domu v Podragi, izvedle dijakinje programa Predšolska vzgoja Srednje šole Veno Pilon iz Ajdovščine, spraševali roža, zajec, miš in druge živali.

Vznemirjenje, ki ga je povzročilo nekaj majhnega, svetlečega in šumečega, je zajelo tudi občinstvo – podraške otroke in tudi njihove starše, ki so z zanimanjem spremljali živali in rastline, ki so iskale krivca za posege v njihov življenjski prostor.

Motivacijska igrica, ki je v celoti avtorsko delo dijakinj; same so pripravile besedilo in glasbo ter poskrbele za scenografijo in kostumografijo, je gledalce spodbudila k razmišljanju o pomenu odgovornega ravnanja do okolja in drugih živih bitij, s katerimi si delimo življenjski prostor.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij