Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

jasno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 33°C
četrtek, 19.07.2018
16°C | 34°C
petek, 20.07.2018
17°C | 33°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 32°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
33°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nekaj majhnega, svetlečega in šumečega ......


KULTURA

| |
18.12.2017      9:26
A A

Nekaj majhnega, svetlečega in šumečega vznemirilo tudi podraške otrokeDeli:

Zakaj so miški na vrtu ovenele vse rože? Zakaj se raca in žaba ne moreta ohladiti v svojem ribniku? Kaj je to, so se v predstavi, ki so jo, v sredo, 13. decembra 2017, v Kulturnem domu v Podragi, izvedle dijakinje programa Predšolska vzgoja Srednje šole Veno Pilon iz Ajdovščine, spraševali roža, zajec, miš in druge živali.

Vznemirjenje, ki ga je povzročilo nekaj majhnega, svetlečega in šumečega, je zajelo tudi občinstvo – podraške otroke in tudi njihove starše, ki so z zanimanjem spremljali živali in rastline, ki so iskale krivca za posege v njihov življenjski prostor.

Motivacijska igrica, ki je v celoti avtorsko delo dijakinj; same so pripravile besedilo in glasbo ter poskrbele za scenografijo in kostumografijo, je gledalce spodbudila k razmišljanju o pomenu odgovornega ravnanja do okolja in drugih živih bitij, s katerimi si delimo življenjski prostor.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!