Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
33°C
18°C
JUTRI
30°C
16°C

Moška copata na podraškem odru

V nedeljo, 23.6.2019, smo v Podragi gostili prvo prireditev v okviru Poletja na Vipavskem  - Poletne kulturne prireditve v Občini Vipava 2019, katerih namen je s kulturno-umetniškimi in zabavnimi dogodki poskrbeti za sproščeno kulturno in zabavno druženje občanov in obiskovalcev.

 

Prav zato smo v podraškem društvu Mala Moskva odločili, da v okviru dogodka, izberemo predstavo gledališča, ki je že 20 let sinonim za smeh, Špas teater oz. eno izmed njihovih najuspešnejših komedij, monokomedijo Moška copata.

 

Idejni oče, režiser in protagonist komedije Moška copata, Ranko Babić, nam je v uri in pol predstavil žlahtni nabor vseh najbolj zabavnih in humornih situacij, ki jih ponujajo razna obdobja partnerskega življenja.

 

Vaška Kulturna dvorana že dolgo ni bila tako polna in kar je najpomembnejše, obiskovalci so dvorano zapuščali nasmejani in zadovoljni.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi