Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

oblačno
Popoldne bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v zahodni polovici Slovenije bodo sprva še občasne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem in v vzhodnih krajih do okoli 20 °C.
11°C | 18°C
četrtek, 18.10.2018
9°C | 20°C
petek, 19.10.2018
8°C | 19°C
sobota, 20.10.2018
5°C | 19°C
nedelja, 21.10.2018
7°C | 12°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Poletje je čas za vadbo na travi v ......


ŠPORT, DOGODKI, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
29.06.2018      8:39
A A

Poletje je čas za vadbo na travi v Podljubelju


Vam ni do vadbe v zaprtih prostorih ob lepem vremenu, vendar si vseeno želite strokovno vodene vadbe, kjer je poskrbljeno, da vaje res pravilno in varno izvajate?


Takole zagnano smo telovadile v juniju. Slika je iz ene od ur vadbe za zdravo hrbtenico. Ker pa sem eni od zagnanih telovadk obljubila, da slike ne bom javno objavila, sem jih kar vse zameglila.. Vseeno pa vidite, da se imamo fajn, in da na travniku nisem sama :)
Takole zagnano smo telovadile v juniju. Slika je iz ene od ur vadbe za zdravo hrbtenico. Ker pa sem eni od zagnanih telo...
Deli:
Z zaključkom šolskega leta (ali še malo prej) se večina organiziranih vodenih vadb zaključi. Če ste celotno sezono pridno vadili ter pridobivali gibčnost, moč, ravnotežje, čvrste mišice in s tem postavo, ki si jo želite, bi bila velika škoda, da bi čez poletje to izgubili, se vam ne zdi?

Že tretje poletje se na vadbah v naravi dobivamo na travniku za hišo Podljubelj 240 (Tržič). Vsako leto nas je več, kar me neznansko veseli. Verjamem, da je edina prava pot do telesa brez bolečin pravilno izvedena, strokovno vodena vadba, ko je dodan še svež zrak in sproščujoč učinek narave, pa smo dobili zmagovalno kombinacijo.

Prvi mesec smo uspešno zaključile (ja, bile smo brez moškega predstavnika :) ). Pred nami sta še dva, glavna poletna meseca, ki bosta prepletena tudi z letnimi dopusti, odsotnostmi od doma in od vadbe. Zato brez skrbi, vsak se nam lahko pridruži na katerikoli termin želi (zaželena je predhodna prijava), vedno je kdo prvič.

Letos je novost ta, da je poleg večernega termina (ponedeljek in četrtek ob 18:45) možnost vadbe tudi v dopoldanskem času, ob ponedeljkih in četrtkih ob 8:30. S tem se je razširila možnost tudi za vse, ki imate izmensko delo, se želite razgibati že zjutraj ali zvečer "nimate časa".

Poleg dveh terminov Pilatesa sta na voljo tudi vadba za zdravo hrbtenico in vadba za mamice z dojenčki (fit Mami&baby): 
  • Ponedeljek ob 8:30 PILATES
  • Ponedeljek ob 18:45 ZDRAVA HRBTENICA
  • Četrtek ob 8:30 Fit MAMI&baby (vadba za mamice z dojenčki)
  • Četrtek ob 18:45 PILATES

Več informacij o vadbah si lahko preberete na spletni strani www.DivineTimeAcademy.com ali na facebook strani Divine Time. Lepota telesa in duha. 

Vadbe vodim Katja Gaber Vodopivec, mamica dvema fantičkoma, diplomirana fizioterapevtka, Pilates Coach in vaditeljica pred in poporodne vadbe s 16-letnimi izkušnjami. S svojim znanjem vam želim pomagati, da poletni čas izkoristite za druženje v naravi, ob tem, ko vaše telo dobro razgibate in okrepite tudi tiste mišice, ki jih drugače ne dosežete tako zlahka.

Poskrbite za svoje telo, navsezadnje je edino, ki ga boste dobili.


5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tržič!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo