Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
16°C | 26°C
ponedeljek, 21.07.2018
17°C | 28°C
torek, 23.07.2018
17°C | 28°C
sreda, 24.07.2018
14°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
15°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
16°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tržič je (bolj) čist!


LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
23.05.2017      10:36
A A

Tržič je (bolj) čist!Deli:

Za to njegovi prebivalci skrbimo v vsakem trenutku in na vsakem koraku. Včasih pa nas pot zanese tudi v kraje, kjer so pred nami hodili manj skrbni in čuječi do okolja v katerem živimo. In dobre volje pospravljamo tudi za njimi.

Pospravili smo dve divji odlagališči in precej izredno lepih koncev naše občine, kjer so ležali razpršeni odpadki. Očistili smo: Medvodje, Pehto, Kovtrnico, Ročevnico, pot na Kamnek, pot na Slap, Blekovo skalo, Žegnan studenec, pot na Hudo, stopnišče nad vrtcem Palček, Cimper, Glence, za Virjem, Meserjevc, ... Najtežje dostopnih terenov so se lotili člani GRS Tržič in Planinskega društva Tržič. Naši najmlajši in njihovi starši pa so očistili okolico tržiške šole. Za pridne roke smo poskrbeli tudi z energijskimi prigrizki in toplo malico ob zaključku akcije.

Brez pomoči številnih društev, podjetij in Občine prav gotovo ne bi uspeli. Vsem se iskreno zahvaljujemo za pomoč pri organizaciji in izvedbi akcije. Zahvala gre tudi vsem, ki ste akcijo moralno podprli, a se je zaradi slabe vremenske napovedi niste udeležili ali pa so vas zadržale druge obveznosti.

Skrb za okolje naj vas še naprej spremlja na vsakem koraku. Naj bo naš Tržič še naprej lep in čist.

V imenu akcijske skupine Očistimo tržič v enem dnevu
Sašo Borojevič, Društvo ZA razvoj Tržiča

https://www.facebook.com/OcistimoTrzicvEnemDnevu/
http://www.trzic.info/ocistimo-trzic-v-enem-dnevu/#sodelujoci
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tržič!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!