Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

oblačno
Danes bo sprva večinoma oblačno, ponekod tudi megleno. Predvsem v zahodni polovici Slovenije bodo občasne padavine. Popoldne se bo ponekod v vzhodnih krajih oblačnost trgala, padavine bodo postopno oslabele. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem in v vzhodnih krajih do okoli 20 °C.
11°C | 16°C
četrtek, 16.10.2018
9°C | 16°C
petek, 18.10.2018
10°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
8°C | 21°C
nedelja, 20.10.2018
7°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tržič je (bolj) čist!


LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
23.05.2017      10:36
A A

Tržič je (bolj) čist!Deli:

Za to njegovi prebivalci skrbimo v vsakem trenutku in na vsakem koraku. Včasih pa nas pot zanese tudi v kraje, kjer so pred nami hodili manj skrbni in čuječi do okolja v katerem živimo. In dobre volje pospravljamo tudi za njimi.

Pospravili smo dve divji odlagališči in precej izredno lepih koncev naše občine, kjer so ležali razpršeni odpadki. Očistili smo: Medvodje, Pehto, Kovtrnico, Ročevnico, pot na Kamnek, pot na Slap, Blekovo skalo, Žegnan studenec, pot na Hudo, stopnišče nad vrtcem Palček, Cimper, Glence, za Virjem, Meserjevc, ... Najtežje dostopnih terenov so se lotili člani GRS Tržič in Planinskega društva Tržič. Naši najmlajši in njihovi starši pa so očistili okolico tržiške šole. Za pridne roke smo poskrbeli tudi z energijskimi prigrizki in toplo malico ob zaključku akcije.

Brez pomoči številnih društev, podjetij in Občine prav gotovo ne bi uspeli. Vsem se iskreno zahvaljujemo za pomoč pri organizaciji in izvedbi akcije. Zahvala gre tudi vsem, ki ste akcijo moralno podprli, a se je zaradi slabe vremenske napovedi niste udeležili ali pa so vas zadržale druge obveznosti.

Skrb za okolje naj vas še naprej spremlja na vsakem koraku. Naj bo naš Tržič še naprej lep in čist.

V imenu akcijske skupine Očistimo tržič v enem dnevu
Sašo Borojevič, Društvo ZA razvoj Tržiča

https://www.facebook.com/OcistimoTrzicvEnemDnevu/
http://www.trzic.info/ocistimo-trzic-v-enem-dnevu/#sodelujoci
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tržič!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo