Logo MojaObčina.si
JUTRI
16°C
3°C
SOB.
16°C
8°C
4568

Praznična tržnica v enoti Križe

V torek, 13. 12. 2022, je pred vrtcem v Križah zadišalo po toplem božičnem čaju, piškotih in kuhanem kostanju ter predvsem po dobrem prazničnem razpoloženju. Prijetno decembrsko vzdušje smo zaposleni enote Križe pričarali s prijetno glasbo in praznično okrašenimi stojnicami. V soju lučk in ob spremljavi božične glasbe smo poklepetali s starši in otroci ter jih prepustili toku sproščenega raziskovanja različnih izdelkov, ki so jih pripravili otroci in njihovi vzgojitelji. Obiskovalci praznične tržnice so lahko izbirali med različnimi voščilnicami, venčki, svečniki, okraski za na smrečico ...

Vsem se lepo zahvaljujemo za obisk, saj ste z vašo navzočnostjo dodatno popestrili praznično dogajanje v našem vrtcu. Zelo smo vam hvaležni tudi za prostovoljne prispevke, s katerimi bomo kupili nove poganjalce in skiroje za enoto Križe. Hvala tudi Janezu in Mariji Jesenko za izposojo stojnic.

Prav vsem želimo vesele praznike! Naj bodo vaši dnevi še naprej obdani z veseljem, radostjo in iskrico v očeh.

Zapisali: Diana Donoša in Alenka Gregorič

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi