Logo MojaObčina.si
DANES
12°C
-2°C
JUTRI
12°C
-0°C
Oceni objavo

Pa jo imamo – svojo plezalno steno

Razigrane in zvedave otroške glave v sebi nosijo nešteto dobrih idej, a pri nas ni ostalo zgolj pri tem. Po prostorski preureditvi igralnice Gozdni palček v enoti Palček smo prišli na idejo, da v igralnici izdelamo pravo plezalno steno. Za nas ni boljšega, če v rokah držimo pravo orodje in se učimo novih spretnosti, obenem pa na videz neuporabni leseni plošči damo novo življenje. S stene v igralnici smo odstranili lesen opaž in jo pobelili, nato pa je sledila obnova stare plezalne stene. Uporabljali smo izvijače, imbus ključe, baterijski vrtalnik, pleskarske valjčke, čopiče in brusni papir.

Predstavljajte si, kako smo bili ponosni, ko smo na steno naše igralnice pritrdili plezalno steno, ki smo jo izdelali čisto sami. Nad našim delom je bila zelo navdušena tudi ena najboljših športnih plezalk na svetu Mia Krampl, ki nam je na otvoritvi predstavila plezalno opremo in se na našo steno tudi podpisala.

 

Zapisal: Primož Uranič, enota Palček Vrtca Tržič

Oglejte si tudi