Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
7°C
-5°C
JUTRI
2°C
-1°C
3700

Tečaj za lokalne turistične vodnike za turistično območje Občine Tržič

Občina Tržič na podlagi 41. in 42. člena Zakona o spodbujanju razvoja turizma (Uradni list RS, št. 2/04, 57/12, 17/15, 52/16 - ZPPreb-1, 29/17 - ZŠpo-1) in Odloka o turističnem vodenju na ravni turističnega območja občine Tržič (Ur.l. RS, št.. 68/05, 37/10 in 41/13) objavlja R A Z P I S tečaja za turističnega vodnika turističnega območja občine Tržič.

Tečaj bo potekal od 13. do 25. novembra 2017 v veliki sejni sobi Občine Tržič in na terenu. Preizkus strokovne usposobljenosti udeležencev tečaja bo predvidoma 16. decembra 2017.

 

Tečaj bodo vodili predavatelji s področja geografije, zgodovine in etnologije, organizacije turističnega vodenja, angleškega jezika, nemškega jezika in dolgoletni turistični vodniki. Po končanem izobraževanju bodo kandidati opravljali praktični preizkus strokovne usposobljenosti. Kandidati z uspešno opravljenim preizkusom bodo pridobili naziv turistični vodnik turističnega območja občine Tržič.

 

Na tečaj se lahko prijavijo kandidati, ki imajo končano najmanj srednjo strokovno izobrazbo in znanje enega tujega jezika za stopnjo srednje strokovne izobrazbe, kar izkazujejo z ustreznimi dokazili. Od kandidatov se pričakuje široka razgledanost, komunikativnost, urejenost, prijaznost in sposobnost prilagajanja.

 

Cena tečaja je 90,00 € z DDV, stroški tečaja pa se poravnajo ob prijavi oz. najkasneje do 6. novembra 2017.

 

Za udeležbo na tečaju, ki se bo začel v ponedeljek, 13. novembra 2017, pošljite izpolnjeno prijavnico (objavljena je na spletni strani http://www.trzic.si/obcina/javni-razpisi-in-objave/,  v tiskani obliki je na voljo v pisarni TPICa) na naslov: Občina Tržič, Trg svobode 18, Tržič ali po e-pošti: pripisom Prijava na tečaj. Skrajni rok za prijavo je torek, 6. november 2017.

 

Organizator si pridržuje pravico do odpovedi tečaja v primeru, ko se do roka za prijavo prijavi manj kot 6 udeležencev.

 

Vse zainteresirane vabimo, da se za dodatne informacije in prijavo obrnejo na Občino Tržič, Turistično promocijski in informacijski center Tržič, kontaktna oseba je Janja Nemc, tel: 04 597 15 36, gsm: 051 627 057, e-pošta: janja.nemc@trzic.si.

 

V besedilu natečaja uporabljeni izrazi, zapisani v moški slovnični obliki, so uporabljeni kot nevtralni za ženske in moške.

 

 

Št. zadeve: 322-0006/2017-1(311)

Datum: 4. 10. 2017

 

 

                                                                                                               župan Občine Tržič

                                                                                                            mag.   Borut Sajovic, l.r.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!