Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.03.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo večinoma jasno. Na Primorskem bo pihala povečini šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -10 do -3, na Primorskem okoli 2 °C.
-6°C | 12°C
sobota, 24.03.2018
-2°C | 11°C
nedelja, 25.03.2018
0°C | 9°C
ponedeljek, 26.03.2018
-2°C | 13°C
torek, 27.03.2018
-1°C | 12°C
Opozorila
Četrtek, 22.3.2018 ob 18h
-6°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina Tržič ima novo direktorico občinske ......


OBČINSKE

| |
17.11.2017      12:02
A A

Občina Tržič ima novo direktorico občinske uprave


V ponedeljek, 13. novembra 2017, je z opravljanjem del na Občini Tržič začela nova direktorica občinske uprave, dr. Metka Knific Zaletelj. Njeno glavno vodilo bo delovanje za celotno občino in za dobrobit vseh občank in občanov.


dr. Metka Knific Zaletelj, direktorica občinske uprave
dr. Metka Knific Zaletelj, direktorica občinske uprave
Deli:

Ima več kot 13 let delovnih izkušenj; vse je pridobila v občini Tržič. Deset let je bila direktorica javnega zavoda Ljudska univerza Tržič, kjer je vodila, koordinirala, usmerjala in organizirala delo na področju svetovanja, načrtovanja in nadzora izobraževanja odraslih. Njene vrline so strokovno delo, profesionalni razvoj, posluh za nove, inovativne programe, uspešno koordiniranje različnih programov, vodenje mednarodnih projektov, vodenje in organizacija predavanj na nacionalni ravni ipd. Je motivirana za delo z ljudmi, pozitivno naravnana, ima občutek za posameznika in zna razvijati dobre medsebojne odnose. Že od osnovnošolskih let se je ukvarjala z mnogimi, predvsem kulturnimi dejavnostmi. Velik pečat je pustila pri Kulturnem društvu Folklorna skupina Karavanke, Zvezi kulturnih organizacij Tržič, Kulturnem društvu Jerbas, predava na seminarjih ter sodeluje v organizacijskih in strokovnih odborih. Njena bibliografija kaže strokovno raziskovalna prizadevanja.

Ima močno željo in vizijo, da bi v sodelovanju z zaposlenimi, drugimi sodelavci občine in z domačimi ter zunanjimi inštitucijami skrbela za kakovost delovanja javne uprave in posledično dobro ime Občine Tržič. Na podlagi ocene stanja in začrtanih smernic razvoja namerava določiti ukrepe za dosego zastavljenih ciljev in uspešno razvijanje občine Tržič.

»Javna uprava je področje, ki zahteva poznavanje znanja na več področjih, kot so na primer področje prava, politike, financ, tehnologije, ekonomije in podobno. Zato se mi zdi pomembno, da bi bila vsa naša dobra ekipa na občini Tržič ustrezno izobražena in motivirana. Pomembno se mi zdi, da so vsi uslužbenci v občinski upravi zadovoljni, kar je tudi eden izmed pomembnih korakov na poti k večji učinkovitosti dela,« je po prvem tednu na novem delovnem mestu povedala dr. Metka Knific Zaletelj, direktorica tržiške občinske uprave.

 
Priloge:
Neznan tip datoteke
izjava_dr.metkaknificzaleteljdirektoricaobcinskeuprave.mp3
100361_izjava_dr.metkaknificzaleteljdirektoricaobcinskeuprave.mp3 (733,69 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Tržič
Občina Tržič
TRG SVOBODE 18
Tel:(04) 597 15 10
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.03.2018 | Družabni dogodki
Materinski dan
22.03.2018 | Kultura
Ura pravljic – predstava Smetarko Darko
27.03.2018 | Kultura
Domoznanski večer
22.03.2018 | Družabni dogodki
Materinski dan
22.03.2018 | Kultura
Ura pravljic – predstava Smetarko Darko
27.03.2018 | Kultura
Domoznanski večer
28.03.2018 | Kultura
Predavanje Zdravje iz narave spomladi
29.03.2018 | Kultura
Ura pravljic – igrica Moj dežnik je lahko balon

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo