Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.01.2018

delno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, proti jutru lahko v severovzhodni Sloveniji pade kakšna kaplja dežja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 1, ob morju okoli 3 °C.
-2°C | 9°C
sreda, 24.01.2018
-4°C | 10°C
četrtek, 25.01.2018
-4°C | 8°C
petek, 26.01.2018
4°C | 10°C
sobota, 27.01.2018
4°C | 12°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
9°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

KOPALIŠČE NA GORENJSKI PLAŽI OBISKALO VEČ KOT ......


GOSPODARSTVO, OBČINSKE

| |
16.09.2015      11:49
A A

KOPALIŠČE NA GORENJSKI PLAŽI OBISKALO VEČ KOT 25.000 KOPALCEV


Medtem ko se vroče poletje poslavlja, je čas za analizo dela kopalne sezone na Gorenjski plaži. Ta se je več kot uspešno zaključila po osemdesetih obratovalnih dneh. Priljubljeno tržiško kopališče je obiskalo več kot 25.000 tisoč kopalk in kopalcev. Ocene kažejo, da polovica gostov prihaja v Tržič iz drugih krajev Gorenjske in Slovenije.


Poletni vrvež na Gorenjski plaži (foto: Arhiv Občine Tržič)
Poletni vrvež na Gorenjski plaži (foto: Arhiv Občine Tržič)
Deli:

Sezona je bila odlična, na kopališču pa živahno vzdušje od zgodnjega jutra, ko so s kopanjem začeli rekreativci in starejši občani pa vse do poznega večera. “Naloga občine je, da ohranjamo ta standard tudi v prihodnjih letih, da obisk še povečamo in določene zadeve nadgradimo,” je jasen župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic. Odličen obisk gre pripisati tudi petim vročinskim valom, ki so zajeli naše kraje, saj je bil ob visokih temperaturah tudi obisk bazenov večji.

 

S poslovanjem v prvi sezoni je zadovoljen tudi najemnik lokala na Gorenjski plaži, v katerem že potekajo nadaljevalna dela, s katerimi bo gostinski lokal v celoti dokončan, ponudba pa še pestrejša. S tem Tržič na vhodu v mesto pridobiva lokal, ki bo lahko sprejel večje število obiskovalcev preko celega leta.

 
Priloge:
Neznan tip datoteke
izjavazupanaobcinetrzicmag.borutasajovica_gorenjskaplazazakljucilaseozno.mp3
47424_izjavazupanaobcinetrzicmag.borutasajovica_gorenjskaplazazakljucilaseozno.mp3 (821,83 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo