Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
30°C
15°C
JUTRI
29°C
16°C
3294

Knjižnica Tržič je odprta

Spoštovani člani in uporabniki knjižnice, obveščamo vas, da kljub razglasitvi epidemije knjižnica ostaja ODPRTA po ustaljenem urniku. Še vedno nas lahko obiščete, si izposodite knjige, jih vrnete.

1. IZPOSOJA
 

Za čimbolj brezstično poslovanje željeno gradivo lahko predhodno naročite preko telefona (04 592 38 83), elektronske pošte (siktrz@trz.sik.si) ali preko spletne aplikacije Moja knjižnica.
Gradivo vam bomo za prevzem pripravili v najkrajšem možnem času.


 

1.1. PREVZEM

– osebno v knjižnici

– po klasični pošti: 1. obvezno povejte, priložite številko (sliko) svoje članske izkaznice, 2. količina gradiva je omejena na težo paketa do 2 kg (cena 2,50 eur), 3. strošek pošiljanja (2,50 EUR) se vam vpiše v dolg, ki ga boste poravnali ob naslednjem obisku knjižnice


 

2. PODALJŠANJE

Gradivo lahko podaljšate v spletni aplikaciji Moja knjižnica, s klicem v knjižnico (04 592 38 83) v času odprtja ali izven delovnega časa (telefonska tajnica), ali pa z elektronskim sporočilom na siktrz@trz.sik.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi