Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
28°C
12°C
JUTRI
30°C
14°C
Deli
5302

Jaz vem, kaj je promet

V tednu mobilnosti, ki je potekal od 16. do 22. septembra, je tudi Knjižnica dr. Toneta Pretnarja imela kar nekaj dejavnosti, s katerimi je o prometu ozaveščala predvsem najmlajše.

V sodelovanju z Občino Tržič, ki je knjižnici posodila različne prometne igre, smo prebrali pravljico na to temo in se skupaj podali v  svet prometnih iger. Bilo je zabavno in veselo. Ker je knjižnica odprta za sodelovanje z vsemi in nam je v veliko veselje, da smo zelo dobro sprejeti v tržiških vrtcih, smo tudi tam gostovali z osrednjo temo mobilnost - promet. Ob pripovedovanju pravljice smo z otroki v skupinah obravnavali prometne znake, semafor, pravilno obnašanje v prometu in hojo po cesti. Moramo priznati, da naši najmlajši zelo veliko vedo o tej temi. Ker pa so tako pridno poslušali in sodelovali, smo se na koncu igrali še prometno obarvane igrice.

Martina Klemenčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi