Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
7°C
5°C
JUTRI
6°C
0°C

Podjetje ElevonX iz Tržiča osvaja svet

Ljudska univerza Tržič je v okviru projekta Tržiški kreativni center uspešno izpeljala še zadnji Podjetniški večer v letu 2020 in glede na odzive gledalcev in poslušalcev smo veseli in zadovoljni, da smo gostili uspešno podjetje ElevonX iz Tržiča. Gosta sta bila Janez Langus in Matej Meglič, ki sta nam predstavila zgodbo o uspehu brezpilotnih letal ter poudarila pomen uspeha, ki je sad ne le strokovnega znanja, volje, truda in veliko vloženega dela vseh zaposlenih, temveč je skrivnost tudi v njihovem timskem delu, ki jih je vodil do istega cilja in jih še naprej pelje k novim izumom in projektom.

Podjetniški večer je zato tokrat potekal pod sloganom »Skupno znanje uresničuje sanje«.

 

 

Želimo jim še naprej uspeha, tako na našem kot na tujem trgu, saj so njihovi produkti dokaz znanstvenih dosežkov, ki imajo ključno vlogo pri razvoju družbeno-človeških koristi.

 

Več si lahko pogledate na povezavi.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi