Logo MojaObčina.si
JUTRI
8°C
-8°C
ČE.
10°C
-4°C
10389

Gorenjski lokostrelski klub Tržič prvak v disciplini Pokala tradicionalnih lokov 2022

Na Martinovo soboto 12.11.2022 je pod okriljem GLK Tržič v lokostrelskem parkurju Draga v Begunjah na Gorenjskem potekala zadnja tekma v letošnjem letu, ki šteje za pokal tradicionalnih lokov.

Zbralo se je rekordno število tekmovalcev-160 iz štirih držav (SLO, HR, ITA, AUT).Robert Levstek, upravitelj parkurja je, kot se za tako temovanje spodobi, postavil zahtevno, izzivov polno progo z 28 3D tarčami. Najboljši trije iz vsake kategorije so prejeli unikatne, ročno izdelane medalje, ki so bile delo predsednika kluba Marijana Radosavca in Klemena Romiha- člana GLK Tržič. Za sladke nagrade je poskrbela pakirnica TIMS d.o.o., kateri se ob tej priložnosti zahvaljujemo.

Po končnem seštevku vseh 16-ih tekem skozi celo leto, se je GLK Tržič tako zavihtel na 1.mesto v skupnem seštevku med 40-imi klubi iz 4 držav.

Iskrene čestitke vsem članom za doprinos k temu vrhunskemu rezultatu!

Vse v zlato!


Avtor besedila: Dunja Levstek

Fotografije: Uroš Mravlje, Sergej Radosavac


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi