Logo MojaObčina.si

Tržič

JUTRI
30°C
16°C
PET.
32°C
16°C
6655

Drzni. si, Andersenova noč ter Knjižna čajanka za devetošolce

Drzni. si z Jernejem Kogovškom - četrtek, 24. marec 2022, Osnovna šola Tržič - V okviru projekta Drzni.si bomo gostili igralca Jerneja Kogovška, s katerim se bomo pogovarjali o posebnostih njegovega poklica in poti do enega prepoznavnejših televizijskih in filmskih igralcev v Sloveniji. Dogodek je namenjen učencem Osnovne šole Tržič, posnetek pogovora pa si bo možno še isti dan ogledati na knjižničnem YouTubovem kanalu.

Andersenova noč: Detektivski večer v knjižnici - petek, 1. april 2022, od 18.00 do 19.30, Knjižnica dr. Toneta Pretnarja - V knjižnici se zadnje čase dogajajo nenavadne stvari: knjige skrivnostno izginjajo ali se pojavljajo na povsem napačnih policah. Izginjajo tudi predmeti knjižničarjev, včasih pa celo knjižničarji. Pridi in nam s svojo detektivsko žilico pomagaj razrešiti skrivnost. Vabljeni otroci od 9. do 12. leta.

Knjižna čajanka za devetošolce - sreda, 13. april 2022, Knjižnica dr. Toneta Pretnarja - Najbolj zagreti bralci med devetošolci z Osnovne šole Bistrica, Osnovne šole Križe in Osnovne šole Tržič se bodo udeležili knjižne čajanke, na kateri se bodo ob skodelici vročega čaja pogovarjali o mladinski kriminalki Smrdljivc avtorja Roka Bohinca. Dogodek je namenjen zaključeni skupini.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi